توزیع دلار تقلبی در بازار

کدخبر: 397042
اقتصاد نیوز: یک مقام انتظامی استان البرز از توزیع دلار تقلبی در کرج خبرداد و گفت فروشنده دلارهای تقلبی دستگیر شده است.
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس پس از ارائه گزارش هایی در خصوص توزیع دلار تقلبی در بازار  با تلاش ماموران کلانتری 11 مرکزی کرج، فردی که اقدام به فروش دلار تقلبی در مقابل صرافی های اطراف میدان سپاه می کرد دستگیر و از او 49 هزار و 250 دلار تقلبی کشف شد.

 سرهنگ "سید مجید فیض جعفری" معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز با اعلام این خبر بیان داشت: ماموران کلانتری 11 مرکزی کرج با انجام اقدامات اطلاعاتی از فروش ارز تقلبی توسط فردی در مقابل صرافی های حوالی میدان سپاه کرج مطلع و بررسی موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی افزود: در ادامه ماموران با شناسایی متهم او را زیر نظر قرار داده و در یک فرصت مناسب نامبرده را حین فروش دلار تقلبی با قیمت پایین تر از نرخ بازار  دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز عنوان داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهم 985 عدد اسکناس تقلبی 50 دلاری کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در مجموع از متهم 49 هزار و 250 دلار تقلبی کشف شده، تصریح کرد: کارشناسان ارزش واقعی دلارهای کشف شده را حدود 12 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

فیض جعفری" در پایان به شهروندان توصیه کرد از خرید ارز از مراجع غیررسمی خودداری کرده و در صورت مواجهه با موارد مشکوک موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما