یک میلیون و 200 هزار تومان در حساب بازنشستگان+ واریز بیمه بیکاری بزودی

کدخبر: 400437
اقتصاد نیوز:مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بابت مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان به صورت علی الحساب به حساب بازنشستگان واریز شد.افراد جا مانده از دریافت بیمه بیکاری نیز بزودی حق بیمه خود را دریافت می کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از شب گذشته مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان با واریز مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به صورت علی الحساب به حساب بازنشستگان اجرا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، «محمد شریعتمداری» در گفت وگوی تلویزیونی اظهارداشت: واریز این مبلغ از شب گذشته به حساب ۳ میلیون و ۶۰۰ بازنشسته سازمان تامین اجتماعی دردست اقدام قرار گرفته است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه اظهارداشت: به محض ابلاغ اعتبار سال ۱۴۰۰ مشابه این پرداخت را برای بازنشستگان تامین اجتماعی هم خواهیم داشت.

شریعتمداری سپس در خصوص افراد جا مانده از دریافت بیمه بیکاری نیز گفت: بزودی مبلغ بیمه به حسابشان واریز خواهد شد.

وی بیان کرد: ۵ هزار نفر به علت مشکلاتی مدارکی و حساب شبا موفق به دریافت بیمه بیکاری تا ماه قبل نشده بودند، اما با رفع این مشکلات مشخصات این افراد به خزانه داری اعلام شده و به تدریج بیمه بیکاری کرونا در وجه آنها پرداخت خواهد شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: با پرداخت بیمه بیکاری کرونا اول سال ۱۴۰۰ عدم پرداخت بیمه بیکاری کرونایی نخواهیم داشت.

 
  •  
تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما