جولان 7 مدل موبایل اپل در بازار

بهترین آیفون 2021 از نظر قیمت، دوربین و رنگ

کدخبر: 401701
اقتصادنیوز : اپل در حال حاضر هفت مدل آیفون را به فروش می رساند که ترکیبی از تلفن های جدید و مدل های مربوط به سال 2018 است، اما بهترین آیفون برای شما کدام است؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سی نت، اپل موبایل هایی با قیمت از 399 دلار تا بیش از 1399 دلار به فروش می رساند. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم بهترین مورد را برای نیاز و بودجه خود پیدا کنید.

هنگامی که استیو جابز آیفون اصلی را در سال 2007 معرفی کرد، فقط یک مدل می توانستید بخرید. وقتی جرات خرید یک تلفن را از شرکتی که بیشتر به ساخت رایانه مشهور بود ، در خود ایجاد کردید، تنها تصمیمی که باید می گرفتید  این بود که بین 4 گیگابایت فضای ذخیره سازی یا 8 گیگابایت انتخاب کنید. با اضافه شدن گزینه های رنگ، می توانید بین دو رنگ سیاه و آلومینیومی گزینه داشته باشید.

چهارده سال بعد ، اپل هفت مدل مختلف آیفون را به فروش می رساند که پنج مدل از آنها در سال گذشته عرضه شده است. مدل هایی که تقریباً با هر شرکت مخابراتی عمده در جهان کار می کند. آیفون در مجموعه ای از رنگ ها و اندازه متنوع موجود است ، در حالی که گزینه های ذخیره سازی اکنون به 512 گیگابایت می رسند.

اپل در حال حاضر هفت مدل آیفون را به فروش می رساند که ترکیبی از تلفن های جدید و مدل های مربوط به سال 2018 است:

بهترین آیفون برای همه افراد؛ آیفون ۱۲

آیفون

از میان چهار تلفن سری 12 اپل ، 12 عادی کمی تحت الشعاع دیگر گوشی ها قرار دارد. اما اگر به دقت نگاه کنید متوجه خواهید شد که این آیفون همان آیفون 12 پرو با 170 دلار کاهش قیمت است. هر دو دارای طراحی یکسانی ، نمایشگر یکسان ، تراشه سریع A14 Bionic  سریع ، پشتیبانی ۵ جی یکسان ، پشتیبانی مشابه از شارژ MagSafe ، دوربین سلفی یکسان و دوربین های عریض هستند.

چه چیزی را با نخریدن آیفون پرو از دست می دهید؟ شما یک دوربین تله فوتو اختصاصی، توانایی عکسبرداری از عکس های ProRaw اپل یا مات زیبا و کناره های براق را تنها از دست می دهید. در عوض، یک براق و دو طرف آلومینیومی مات دریافت می کنید. اگر می خواهید آیفون 12 تهیه کنید و توانایی پرداخت 50 دلار بیشتر را دارید ، توصیه می کنم 64 گیگابایت، فضای ذخیره سازی را به 128 گیگابایت ارتقا دهید.

بهترین آیفون از نظر قیمت؛ آیفون ۱۱

آیفون

اگر نیازی به پشتیبانی از 5G ندارید ، آیفون 11 با قیمت 599 دلار بهترین معامله برای شماست. به حدی که انتخاب سردبیران CNET است. این قیمت برای پردازنده A13 ، دوربین های عالی ، دوام باتری و انتخاب بین شش رنگ، عالی است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما