ریسک خرید کدام قطعات سکه بالاست؟

کدخبر: 404361
اقتصادنیوز : در نیمه بیستمین روز بهار، صرافی ملی اعلام کرد که هر دلار آمریکا با قیمت ۲۴ هزار و ۲۸۸ تومان و هر یورو با نرخ ۲۸ هزار و ۵۴۹ تومان به فروش می رسد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، هر دلار آمریکا به قیمت ۲۳ هزار و ۸۰۷ تومان و هر یورو نیز به نرخ ۲۷ هزار و ۹۸۴ تومان از مردم خریداری می شود.

 این در حالی است که نسبت به ساعاتی قبل، نرخ ارز تغییری نداشته است.  

در بازار فلزات گرانبها نیز هر سکه امامی به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۶۲ هزار تومان ؛ سکه بهار آزادی به نرخ ۱۰ میلیون و ۳۹۷ هزار و ۹۰۰ تومان؛ نیم سکه به قیمت ۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع سکه به نرخ ۴ میلیون و ۵۰ هزار تومان و سکه های گرمی هم به قیمت ۲ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان فروخته می شود.

حباب سکه امامی برابر با ۳۴۹ هزار تومان، حباب سکه بهار آزادی ۱۸۵ هزار تومان، حباب نیم سکه یک میلیون و ۲۴۳ هزار تومان، حباب ربع سکه یک میلیون و ۴۹۴ هزار تومان و حباب سکه های گرمی هم یک میلیون و ۳۰ هزار تومان است.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۵۱ هزار و ۱۰۰ تومان، هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان ، هر گرم طلای ۲۴ عیار هم یک میلیون و ۴۰۱ هزار و ۵۰۰ تومان و هر انس طلای در بازار جهانی ۱.۷۴۷.۳۵ دلار ارزش گذاری شده است. 

گفتنی است از فردا و به مدت ۲ هفته بازار طلا و جواهر همانند سایر اصناف و مشاغل تعطیل خواهند بود. 

از دست ندهید
بلیط هواپیما