رصد بازار تلفن همراه؛

صعود قیمت ها در بازار موبایل+ جدول

کدخبر: ۴۱۳۲۴۸
بازار موبایل چند روزی است وارد روند افزایشی شده است و در این بین تلفن های همراه برند اپل بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند.
صعود قیمت ها  در بازار موبایل+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  خبرآنلاین، افزایش قیمت ها در چند روز اخیر بیشتر در بین تلفن های همراه برند اپل مشهود بوده است و با این وجود کماکان برخی از مدل های این برند زیر ۲۰ میلیون تومان قیمت دارند که از جمله آنها می توان به آیفون اس ای ۲۰۲۰ اشاره کرد که ظرفیت ۱۲۸ آن امروز ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزر تومان قیمت خورده است و مدل کم ظرفیت تر آن ۱۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان قیمت خورده است.

سایر موبایل های روز این برند امروز بالای ۲۰ میلیون تومان قیمت دارند به طوری که آیفون ۱۲ پرومکس با ظرفیت ۲۵۶ امروز ۳۵ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان قیمت خورده است و آیفون ۱۱ با ظرفیت ۱۲۸ نیز امروز ۲۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

تنوع موبایل های زیر ۲۰ میلیون تومان برند سامسونگ اما بسیار بیشتر است به طوی که سامسونگ گلکسی آ۵۱ امروز ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت خورده است و مدل آ۷۱ آن نیز در حال حاضر ۹ میلیون و ۱۰۰ هزر تومان قیمت دارد و سامسونگ زد فلیپ نیز امروز ۱۸ میلیون و ۵۹۹ هزار تومان قیمت خورده است.

نام موبایل های زیر ۲۰ میلیون تومان بازار در جدول زیر آمده است:

آخرین قیمت گوشی تلفن همراه/ جدول

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید