رصد بازار لوازم خانگی؛

تلویزیون های ۵ تا ۹ میلیونی بازار

کدخبر: 416862
اقتصاد نیوز : در بازار لوازم خانگی با بودجه ای در حدود ۵ تا ۹ میلیون تومان می توانید نسبت به خرید انواع تلویزیون اقدام کنید.

به گزارش اقتصادنیوز ، تلویزیون‌های امروزی امکانات و ویژگی‌های شاخص و منحصر به فردی دارند و فراتر از یک نمایشگر هستند؛ به کمک آن‌ها می‌توان لحظات خوش و باکیفیتی را ایجاد کرد. برخی از آن‌ها دارای صفحات تخت و خمیده هستند.

قیمت تلویزیون به برند، اندازه، کیفیت،ویژگی های اضافی و هوشمند و نرخ ارز بستگی دارد.

تلویزیون‌ها علاوه‌بر داشتن انواع پورت‌های خارجی و ورودی دارای درگاه‌های usb نیز هستند و از این جهت امکان دیدن حتی فیلم‌ها و عکس‌های شخصی در نمایشگر بزرگ را نیز می‌دهند. برخی از آن‌ها قابلیت اتصال به دیوار را دارند و می‌توان به‌راحتی آن‌ها بر روی دیوار پیچ کرد. این امکان برای اتاق‌های کنفرانس و محیط‌های اداری بسیار خوب و کاربردی است. برخی از تلویزیون‌های جدید امکان اتصال به اینترنت را دارند، این موضوع امکان جست‌وجو کردن در اینترنت از طریق تلویزیون و اتصال به گوشی‌های تلفن همراه را می‌دهد.

بررسی بازار لوازم خانگی از جمله تلویزیون های ۵ تا ۹ میلیونی بازار حکایت از آن دارد در حال حاضر  با بودجه ای در حدود  ۵ تا ۹ میلیون تومان می توانید نسبت به خرید انواع تلویزیون اقدام کنید.

در ادامه فهرستی از تلویزیون های ۵ تا ۹ میلیونی بازار آمده است.

Untitled-25

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما