کشف ۲ هزار ماینر در یک استان کوچک

کدخبر: 428117
​اقتصادنیوز:مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: با کشف ۷۰۰ ماینر جدید شمار ماینرهای غیرمجاز کشف شده در این استان به دو هزار دستگاه رسید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس غلامرضا حشمتی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران از کشف ۷۰۰ ماینر جدید در استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: طرح جمع آوری ماینرهای غیرمجاز از نیمه دوم سال گذشته با هدف پایداری بیشتر برق مشترکان آغاز شده و همچنان با جدیت ادامه می یابد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر بیان کرد: در روزهایی که صنعت برق به دلیل گرمای هوا و همچنین کاهش تولید برای تامین برق مشترکان شرایط نامناسبی را تجربه می‌کند جمع آوری ماینرها یک کمک بزرگ برای تامین برق پایدار مشترکان است.

حشمتی ادامه داد: شرکت توانیر در یک رویکرد تشویقی برای آنهایی که افراد استفاده کننده از ماینرهای غیرمجاز را گزارش کنند تا سقف ۲۰ میلیون تومان پاداش تعیین کرده است.

وی با اشاره به اینکه گزارش کردن افراد استفاده کننده از ماینر غیرمجاز خدمتی بزرگ در راستای تامین برق پایدار است، عنوان کرد: افرادی که نسبت به معرفی استفاده کنندگان از ماینرهای غیرمجاز اقدام کنند اسامی و هویت آنها محفوظ خواهد و در این زمینه جای هیچگونه نگرانی برای آنها وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر اظهار داشت: همگام با طرح جمع آوری ماینرهای غیرمجاز طرح شناسایی انشعاب‌های غیرمجاز نیز اجرایی شده تا از این طریق زمینه تامین برق پایدار برای مشترکان خانگی فراهم شود.

وی ادامه داد: استان بوشهر با همکاری خوب صورت گرفته از سوی بخش صنعت و همچنین صرفه‌جویی مطلوب صورت گرفته توسط مردم طی چند روز گذشته را بدون خاموشی عبور کرده خاموشی است.

حشمتی اظهار امیدواری کرد: این همکاری آنها تا پایان روزهای اوج گرما که دو هفته پیش رو از سخت‌ترین روزهاست تداوم داشته باشد و شاهد تامین برق مطمئن و بدون خاموشی باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر اظهار داشت: از دیگر رویکردهای مهم اعمال شده برای جلوگیری از خاموشی ها تغییر و کاهش ساعت کار ادارات در روزهای اوج گرما بود که در این زمینه مجموعه استانی همکاری مطلوبی با شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر داشتند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما