انواع موتورسیکلت در بازار چند قیمت خوردند؟

کدخبر: 433102
اقتصادنیوز :‌در این گزارش قیمت تعدادی از مدل‌های مختلف موتورسیکلت را گردآوری و مدل های جدید آن را معرفی کرده ایم.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،موتور سیکلت یکی از وسایل نقلیه مورد توجه جوانان است و در شرایطی که خیابان ها از ترافیک مملو شده اند، خیلی از افراد تمایل به خرید موتور سیکلت دارند.

در این گزارش قیمت برخی از مدل های پر فروش موتور سیکلت صفر کیلومتر را جمع آوری کرده ایم.  قیمت های ذکر شده در جدول زیر  بر اساس نرخ بازار است و  ممکن است خرید و فروش با قیمت های متفاوتی انجام شود.

قیمت انواع موتور سیکلت به شرح زیر است: 

مدل موتور سیکلت  قیمت (تومان) 
آپاچی ۲۰۰ ۸۰.۰۰۰.۰۰۰
 باجاج پالس ۲۰۰RS ۹۲.۸۰۰.۰۰۰
بنلی TNT ۱۸۰S  ۷۳.۰۰۰.۰۰۰
تی وی اس ویگو ۶۷.۵۰۰.۰۰۰
 همتاز rs۱۵۰  ۴۲.۶۰۰.۰۰۰
  (۱۳۹۸)کاوازاکی نینجا  Z۲۵۰  ۲۸۳.۰۰۰.۰۰۰
کاوازاکی نینجا ۲۵۰  ۲۶۶.۰۰۰.۰۰۰
کویر موتور رادیسون ۱۲۵ ۳۷.۰۰۰.۰۰۰
کویر موتور S۲-۱۵۰ ۳۸.۰۰۰.۰۰۰
 رهرو سی جی ۱۲۵  ۳۲.۵۰۰.۰۰۰
هوندا کلیک ۱۵۰ ۷۹.۰۰۰.۰۰۰
یاماها AEROX ۱۵۵  ۱۰۷.۰۰۰.۰۰۰
وسپا اسپرینت ۱۵۰ ۱۸۴.۰۰۰.۰۰۰
وسپا پریماورا ۱۵۰   ۱۹۶.۰۰۰.۰۰۰

معرفی موتورسیکلت برقی لایو وایر One

شرکت هارلی-دیویدسون بنابر دلایلی تصمیم گرفته یکی از محصولات خود یعنی LiveWire را به برندی مستقل تبدیل کند و نام این محصول را به عنوان نخستین مدل از این برند، به One تغییر دهد.

انواع موتورسیکلت در بازار چند قیمت خوردند؟

مهم‌ترین تحولی که روی چهره این مدل اعمال شده به تغییر لوگوی آن از هارلی-دیویدسون به LiveWire محدود مانده، نامی که روی باک این موتورسیکلت نصب شده است.

هرچند سازنده از تغییرات نرم‌­افزاری و سخت‌­افزاری این مدل خبر داده است، اما پیشرانه آن کاملاً با قبل یکسان باقیمانده و نیروی خود را از مجموعه باتری ۱۵.۴ کیلووات ساعت به دست می‌­آورد، که نیروی لازم برای پیمودن ۲۳۵ کیلومتر مسافت در شهر و ۱۵۳ کیلومتر به صورت ترکیبی شهر و بزرگراه را برای این موتورسیکلت آمریکایی فراهم می­‌کند.

درباره میزان قدرت و گشتاور مدل One شبهاتی وجود دارد؛ چراکه سازنده یکبار اعداد ۱۰۵ اسب‌­بخار و ۱۱۶ نیوتن‌متر را اعلام کرده، ولی در اظهارنظری دیگر، ارقام ۱۰۰ اسب­‌بخار و ۱۱۴ نیوتن‌متر را به این مدل نسبت داده‌­اند. البته به نظر می­رسد که اعداد اولی به واقعیت بیشتر نزدیک باشد، چراکه سال گذشته و زمانی که این محصول با نشان هارلی-دیویدسون معرفی شده، ۱۰۵ اسب­‌بخار و ۱۱۶ نیوتن‌متر به عنوان قدرت خروجی آن اعلام شد.

انواع موتورسیکلت در بازار چند قیمت خوردند؟

شتاب صفر تا صد کیلومتر برساعت و حداکثر سرعت One نیز به ترتیب ۳ ثانیه و ۱۷۷ کیلومتر برساعت اعلام شده است. براساس اظهار LiveWire، برای رسیدن شارژ باتری این موتورسیکلت به ۸۰ درصد، به ۴۰ الی ۴۵ دقیقه زمان نیاز خواهد بود.

قیمت پایه هارلی-دیویدسون LiveWire برابر با ۲۹.۷۹۹ دلار تعیین شده بود، ولی LiveWire One اکنون با قیمت پایه ۲۱.۹۹۹ دلار به فروش می‌رسد. البته با اعمال تخفیف مالیاتی ۲۲۰۰ دلاری، قیمت این محصول به ۱۹.۷۹۹ دلار کاهش می­‌یابد که اختلافی قابل توجه نسبت به گذشته پدید آورده و می‌­تواند افزایش جلب نظر خریداران به سوی این مدل را در پی داشته باشد.

فروش این مدل در سایر نقاط جهان از سال آینده آغاز خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما