پادشاه ارزهای مجازی چقدر قیمت خورد؟

کدخبر: 450817
اقتصادنیوز: در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی شاهد عقب‌نشینی قیمت بیت‌کوین از ۶۱ هزار دلار بودیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین ،در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت‌کوین ۰.۱۴درصد ریخت و از ۶۱ هزار دلار عقب‌نشینی کرد.

هم اکنون پادشاه ارزهای مجازی ۶۰۹۷۶ دلار در حال خرید و فروش شدن است. این قیمت نسبت به ۷ روز پیش هم حدود ۴ درصد پایین آمده و ارزش کل بازار جهانی بیت‌کوین را به ۱.۱۵ تریلیون دلار رسانده است.

در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۶۶۷ هزار بیت‌کوین به ارزش ۴۰ میلیارد دلار در بازار جهانی جابه‌جا شد و تعداد بیت‌کوین‌های جهان هم امروز به ۱۸ میلیون و ۸۵۷ هزار و ۸۳۱ عدد رسید.اتریوم در معاملات امروز بیشترین رشد قیمت را به ثبت رساند و ۳.۷ درصد بالا رفت و ۴۳۱۰ دلار خرید و فروش می‌شود.

باینانس کوین هم رشد مشابهی داشت و هم اکنون ۴۹۸.۹ دلار در حال فروش است.کاردانو اما ۰.۴ درصد پایین آمد و ۲ دلار در حال دست به دست شدن است.

ریپل نیز ۰.۳ درصد پایین آمد و ۱.۰۶ دلار خرید و فروش می‌شود.داج‌کوین حدود ۶ درصد و شیبائینو نیز حدود ۱۱ درصد ریخت و به ترتیب ۲۸ سنت و ۰.۰۰۰۰۶۸ خرید و فروش می‌شوند.

به طور کلی در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۵ میلیارد دلار در بازار جهانی ارزهای مجازی پول جابه‌جا شده و ارزش کل این بازار نیز به ۲.۶ تریلیون دلار رسیده است.تعداد ارزهای مجازی جهان هم امروز به ۱۳ هزار و ۳۳۰ نوع رسید.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما