نحوه تولید شاهکار مرسدس بنز +فیلم

کدخبر: 451282
جدیدترین خودروی مرسدس بنز با نام EQA ۲۰۲۲ است که می‌توانید تصاویری از خط تولید این خودرو را در گزارش زیر مشاهده کنید.

به  گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مرسدس بنز EQA ۲۰۲۲ یک خودرو الکتریکی از GLA است که به تازگی از آن رونمایی شده است. این خودرو در اروپا، ۱۸۷ اسب بخار قدرت و ۲۷۷ پوند فوت گشتاور ارائه می‌دهد و قیمتی معادل ۵۷۷۵۰ دلار دارد.

این خودرو به دلیل اینکه قرار است زیرمجموعه ای از خودرو مرسدس EQ باشد (که مدل‌های کاملاً الکتریکی تولید می‌کند)، انتظار می‌رود EQA اواخر امسال وارد مرحله تولید شود. مرسدس تاکنون فقط اطلاعاتی محدود در مورد این خودرو جهانی منتشر کرده است و گفته است تنها بازاری که اکنون برای آن در نظر گرفته شده است، بازار آمریکاست.

EQA ممکن است به ایالات متحده بیاید اما بسته به اینکه برنامه‌های الکتریکی مرسدس بنز چگونه از بین برود، و اگر چنین شود، انتظار می‌رود موتور قدرتمندتری با قدرت ۲۸۰ اسب بخار به ارمغان بیاورد.

نکته در طراحی این خودرو این است که نیرو از یک پیشرانه تمام الکتریکی گرفته شده است که ۱۸۸ اسب بخار قدرت در مدل‌های محرک جلو و ۲۶۸ اسب بخار در نسخه‌های چهار چرخ متحرک تولید می‌کند که هر 2 مدل نیرو از یک بسته باتری که زیر خودرو نصب شده است، تامین می کنند. اگر EQA ۲۰۲۲ به نمایشگاه‌های آمریکا راه پیدا کند، یک مدل کاملاً جدید و نقطه ورود به پیشنهادات شاسی بلندهای برقی این شرکت خواهد بود.

  مرسدس تخمین می‌زند که شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت این خودرو ۸.۹ ثانیه باشد که بالا نیست. به جز چند رنگ رزگلد و تزئینات دیگر، فضای داخلی EQA اساساً مشابه GLA است، این بدان معناست که پنج صندلی با فضای بار مناسب در داخل ارائه می شود.

در این گزارش خط تولید این خودرو به نمایش گذاشته است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما