بورس برگشت / جهش 16000 هزار واحدی شاخص بورس

کدخبر: 451453
شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات امروز بازار سبزپوش شد و با رشد 16800 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 357 هزار واحد قرار گرفت.

به گزارش  اقتصادنیوز ، بورس امروز در حالی کار خود را شروع کرده است که در پایان معاملات روز گذشته، اکثر سهام با صف خرید مواجه شده بودند و شاهد تابلویی یک دست قرمز رنگ بودیم.

اما امروز هم زمان با برگزاری جلسه فوری وزیر اقتصاد با حقوقی‌های بازار سرمایه، شاهد افزایش تقاضا در کلیت بازار بودیم و به صورت کامل ورق معاملات به سمت صف خرید برگشت و در همان ابتدای کار بسیاری از سهام صف خرید خوبی را تشکیل دادند.

شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات امروز بازار سبزپوش شد و با رشد 16800 واحدی در ارتفاع یک میلیون و  357  هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با رشد 3000 واحدی،  363 هزار و 34 واحد را ثبت کرد.

فرابورس هم  سبزپوش شد و به 19 هزار و 347 واحد رسید.

نمادهای  فملی ، فولاد، و شبندر بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای  رانفور، برکت و غزر مانع از رشد بیشتر شاخص بورس تهران شده اند.

ارزش معاملات نیز پس از گذشت نیم ساعت از شروع بازار، به هزار میلیارد تومان رسیده که نسبت به روزهای گذشته رشد قابل توجهی داشته و می‌تواند سیگنال مثبتی برای برگشت بازار باشد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما