ریزش تاریخی ارزهای دیجیتال

کدخبر: 454192
اقتصادنیوز: امروز قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتالی در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار روز جمعه اعلام کرد که صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین توسط VanEck را که مستقیماً حرکت قیمت ارز دیجیتال را دنبال می‌کرد، رد کرده است.

 شرکت‌هایی، از جمله VanEck و Cboe، تقریباً ۱۰ سال است که برای انتشار اولین ETF بیت‌کوین ایالات متحده رقابت می‌کنند، اما SEC با اشاره به نگرانی‌ها در مورد فقدان مقررات و احتمال تقلب و دستکاری در بیت‌کوین، در پذیرش آن کند بوده است.

 

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱۹۱ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۵۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۴۲.۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۹۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۲.۲۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۲۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

حاشیه‌های اقتصاد دستوری رییسی/در اکوایران ببینید:

قیمت ارزهای دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۲۲ آبان ماه در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال

قیمت (دلار)

قیمت (تومان)

بیت کوین

۶۳,۷۶۰

۱,۷۵۱,۴۳۰,۲۹۹

اتریوم

۴۶۰۶

۱۲۷,۴۰۷,۸۹۰

بایننس کوین

۵۵۳

۱۵,۳۴۵,۷۴۴

تتر

۱

۲۷,۷۷۴

سولانا

۲۲۹

۶,۳۵۹,۹۰۶

کاردانو

۲.۰۶

۵۷,۴۲۹

ریپل

۱.۲۰

۳۳,۴۹۹

 پولکادات

۵۱.۲۱

۱,۴۲۰,۹۷۱

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما