خبر مهم درباره ثبت‌نام در طرح نهضت ملی مسکن

کدخبر: 454731
اقتصادنیوز: محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی خبر از تمدید امکان ثبت‌نام در طرح نهضت ملی مسکن تا ۱۵ آذرماه داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «محمود محمودزاده» امروز (دوشنبه)‌ گفت: پیشنهاد تمدید ثبت‌نام در طرح نهضت ملی مسکن بر اساس موافقت با پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی، زمان ثبت‌نام در طرح نهضت ملی مسکن تا نیمه آذرماه تمدید شد.

وی بیان‌داشت: بر این اساس متقاضیان که پیشتر تا ۲۸ آبان فرصت نام‌نویسی داشتند، می‌توانند تا سه هفته دیگر با مراجعه به سامانه «ثمن» در طرح ساخت چهار میلیون دستگاه مسکن مشارکت کنند.

محمودزاده با بیان اینکه اکنون بستر برای ساخت چهار میلیون مسکن کاملا فراهم است، گفت: در صورتی که بتوانیم در شهرهای جدید تامین زمین داشته باشیم، امکان ثبت‌نام در استان و شهرهای جدید اعلام خواهد شد.

وی همچنین گفت:‌ تا ظهر امروز بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در سامانه نهضت ملی ثبت‌نام کردند.

به گزارش ایرنا، سامانه ثمن به نشانی saman.mrud.ir  یک ماه پس از ابلاغ قانون جهش تولید مسکن توسط رییس‌جمهوری از تاریخ ۲۸ مهرماه به منظور ثبت‌نام و پایش متقاضیان واقعی مسکن آغاز به کار کرد.

متقاضیان این امکان را دارند حداکثر تا ۱۵ آذرماه با داشتن چهار شرط تاهل و سرپرست خانوار بودن، دست‌کم سابقه پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا، فاقد مالکیت خصوصی و در نهایت استفاده نکردن از امکانات دولتی از ابتدای انقلاب در حوزه مسکن، نسبت به تقاضای خود برای مسکن اقدام کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما