طی پاییز امسال رخ داد؛

افتتاح ۲ ایستگاه و ۵ ورودی جدید در مترو تهران

کدخبر: 461554
اقتصادنیوز: شرکت مترو تهران خبر داد: افتتاح ۲ ایستگاه و ۵ ورودی جدید در مترو تهران طی پاییز امسال مدنظر شهرداری بود و اقدامات لازم انجام شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، شرکت مترو تهران اعلام کرد: پاییز امسال، فصل پر خیر و برکتی در حوزه فعالیت های شرکت راه آهن شهری تهران و حومه بود. افتتاح ایستگاه شهید رضایی از خط ۶ در مهر ماه رخ داد و در کنار این اتفاق خوب، ۵ ورودی جدید نیز طی ۳ ماه گذشته به بهره برداری رسیده است.

ورودی های دوم ایستگاه‌های برج میلاد، بعثت، رودکی، مرزداران و همچنین ورودی سوم ایستگاه مهدیه از جمله افتتاحیه‌های جدید بوده است.

از طرف دیگر آخرین وضعیت پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث ایستگاه توحید در خط ۷ که یک ایستگاه تقاطعی مهم در شبکه خطوط مترو پایتخت به حساب می آید، حکایت از آن دارد که این ایستگاه نیز تا پایان آذرماه قابلیت و آمادگی بهره برداری دارد.

به مواردی که گفته شد، می توان آماده شدن مقدمات آغاز عملیات اجرایی دو طرح مهم شهری دیگر را هم اضافه کرد؛ یکی پروژه توسعه شرقی خط ۴ و دیگری پایانه دولت آباد که مربوط به خط ۶ است. هر دو طرح مذکور به مرحله ای رسیده اند که امکان شروع عملیات اجرایی آنها تا قبل از آغاز فصل زمستان وجود دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما