گزارش اقتصادنیوز از معاملات امروز بازار ارزهای دیجیتال؛

بازار ارزهای دیجیتال ریکاوری می شود؟

کدخبر: 462934
اقتصادنیوز: بیت کوین امروز از کانال 46 هزار دلاری تا نزدیکی مرز 48 هزار دلار صعود کرد اما نتوانست کانال 48 هزار دلاری را فتح کند و سپس به کانال 47 هزار دلار بازگشت.

به گزارش اقتصادنیوز ، بیت کوین این روزها در کانال های 46 و 47 هزار دلاری درجا میزند. بیت کوین امروز از کانال 46 هزار دلاری تا نزدیکی مرز 48 هزار دلار صعود کرد اما نتوانست کانال 48 هزار دلاری را فتح کند و سپس به کانال 47 هزار دلار بازگشت.

رمزارز شماره یک بازار همچنان افت 4 درصدی در مقیاس  هفتگی را نشان می دهد. تحلیلگران معتقدند گاوهای بیت کوین باید از محدوده مهم 45 هزار دلاری دفاع کنند و مانع از سقوط بیت کوین به این سطح شوند؛ چرا که سقوط بیت کوین به این کانال صعود مجدد بیت کوین و ارزهای دیجیتال را دشوارتر می سازد.

ارزش بازار بیت کوین همچنان زیر 900 میلیارد دلار است.

یوهانس یکی از تحلیلگران معروف بازار می‌گوید که فروش عظیم معامله‌گران آسیایی، یکی از محرک‌های اصلی رکود فعلی قیمت بیت کوین است و در طرف مقابل، معامله‌گران آمریکایی و اروپایی قدرت بیشتری در بازار پیدا می‌کنند.

تلاش نافرجام اتریوم برای صعود

اتریوم رمزارز شماره دوم بازار امروز ، پس از 3 روز به کانال 4 هزار دلاری صعودد کرد اما خرس های بازار مانع از تدداوم روند صعودی اتریوم شدند و این رمزارز مجددا به کانال 3900 دلاری سقوط کرد. این رمزارز اکنون ( 16:50 دقیقه)افتی 0.23 درصدی در در مقیاس 24 ساعته و افت 2.8 درصدی در مقیاس هفتگی را نشان می دهد.

ارز واچ

سبزها و سرخ های بازار/ اوالانچ برنده دیروز، بازنده امروز

آلت کوین ها  امروز با ترکیبی از سبز و قرمز مشاهده می شوند. بایننس کوین، سولانا، یو اس دی کوین، کاردانو ، ریپل، پالیگان  و لات کوین رشد اندکی را امروز ثبت کرده اند. در میان 20 رمزار زنخست بازار ترا رشد 4 درصدی و لایت کوین رشد 3 درصدی داشته اند که برنده های امروز بازار محسوب می شوند.

 اوالانچ، پولکادوت، دوج، شیبا اینو هم امروز منفی و در محدوده قرمز بازار قرار داشتند. اوالانچ که روز گذشته رشدچشمگیری را به ثبت رسانده بود، امروز در میان 20 ارز نخست بازار با ریزش 3 درصدی بیشترین افت را ثبت کرده است.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال

حجم معاملات در بازار امروز تا این لحظه ( ساعت 16:30) 74 میلیارد دلار است و ارزش بازار ارزهای دیجیتال نیز با ثبت رشد اندک 0.02 درصدی اکنون حدود 2.2  تریلیون دلار است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی