خبرهای خوب برای تاکسیداران پایتخت

کدخبر: 464289
اقتصادنیوز: در تفاهم‌نامه‌ای که بین سازمان تاکسیرانی تهران و شرکت ایساکو منعقد شد در فاز اول پنج هزار تاکسیران از خدمات تعمیرگاهی و خرید قسطی قطعات خودرو بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران روز شنبه در مراسم انعقاد این توافقنامه از وجود ۸۰ هزار تاکسی در شهر تهران خبر داد و گفت: این تعداد حدود ۲۲ درصد حمل و نقل عمومی شهر تهران را بر عهده دارند.

مهدی اسماعیل بیگی افزود: تاکسیرانی تهران یکی از بزرگترین ناوگان‌های حمل و نقل عمومی سبک در غرب آسیا و شمال خاورمیانه است که بیشترین خودروهای این ناوگان توسط خودروهای شرکت ایران خودرو که شامل پژو  و سمند است تأمین می‌شود.

وی با بیان اینکه میانگین پیمایش هر تاکسیرانی در تهران بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ کیلومتر است تاکید کرد: این ناوگان یکی از بزرگترین حمل و نقلی عمومی است که اهمیت ارائه خدمات مناسب به این تاکسیرانان بسیار مهم و ضروری است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران ادامه داد: هر چقدر این خدمات به تاکسیرانان بیشتر شود به رضایتمندی مردم کمک می کند و رضایتمندی تاکسیرانان یعنی ارتقای رضایت عمومی که در این راستا با شرکت ایساکو تفاهم نامه ای منعقد شد.

به گفته وی، این تفاهم برای تهیه کارتی تحت عنوان «ایساکو کارت» برای تسهیل تأمین قطعات خودرو و خدمات تعمیرگاهی برای تاکسیرانان است.

اسماعیل بیگی خاطرنشان کرد: با انعقاد این قرارداد، رانندگان تاکسی می‌توانند با دریافت یک کارت اعتباری تحت عنوان «ایساکو کارت» قطعات خودروی خود را به صورت قسطی خریداری و از خدمات تعمیرگاهی فروشگاه‌های ایساکو استفاده کنند که این کارت دارای ۳۰ میلیون تا ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار است.

وی یادآور شد: سقف اعتبار این کارت‌ها ۱۰ میلیون تومان است و در صورت خوش حسابی تاکسیرانان در پرداخت اقساط خود، امکان شارژ مجدد اعتبار ایساکو کارت‌ها تا سقف ۳۰ میلیون تومان نیز وجود دارد.

6wzbw0NBfONJ

همچنین مدیرعامل سازمان ایساکو، در مراسم انعقاد این توافقنامه همکاری نیز گفت: تلاش ما توسعه خدمات ایساکو فراتر از تهیه قطعات است و امیدوارم تا پایان سال با انعقاد تفاهم نامه با سازمان دیگر خدمات خود را برای تاکسیرانان توسعه دهیم.

سید رضا نشاط مفیدی افزود: هم اکنون در حال مذاکره با بانک‌ها هستیم تا در هفته‌های آینده بتوان از خدمات بانک‌ها نیز برای تاکسیرانان استفاده کرد.

به گفته مدیرعامل ایساکو، تلاش این است که بتوانیم در حوزه کمک به نوسازی تاکسی‌ها نیز فعالیت کنیم و خدمات خود را به این قشر گسترش دهیم.

به گزارش ایرنا، تفاهم نامه همکاری میان سازمان تاکسیرانی شهر تهران و شرکت ایساکو، با هدف ارائه خدمات به تاکسیرانان در حوزه تامین قطعات خودرویی منعقد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما