خبر خوب بیمه‌ای / اعتبار بیمه‌های درمانی سلامت تمدید شد

کدخبر: 464634
اقتصادنیوز: بیمه‌شدگان نگران اعتبار دفترچه‌های درمانی خود نباشند، زیرا تا ۶ ماه اعتبار دفترچه درمان آنان به‌صورت اتوماتیک تمدیده شده است و نیازی نیست برای تمدید اعتبار به شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه با اشاره به حذف نسخه‌های کاغذی در روند درمان این بیمه، گفت: اعتبار بیمه درمانی بیمه شدگان به صورت سیستماتیک و هوشمند تا ۶ ماه تمدید شده و بیمه‌شدگان برای تمدید دفترچه درمانی خود لازم نیست مراجعه حضوری کنند.

«امید قادری» روز یکشنبه افزود: زیرساخت‌های طرح نسخه نویسی الکترونیکی بیمه سلامت در استان کرمانشاه فراهم شده و براساس برنامه ششم توسعه از ابتدای دی ماه تمام خدمات درمانی نسخه نویسی و نسخه پیچی از طریق سامانه الکترونیکی انجام می گیرد و از این تاریخ به بعد بیمه سلامت هیچ گونه نسخه کاغذی را برای کسورات نمی پذیرد.

او تاکید کرد: بیمه شدگان نگران تمدید اعتبار دفترچه های درمانی خود نباشند، زیرا تا ۶ ماه اعتبار دفترچه درمان آنان به صورت اتوماتیک تمدیده شده بنابراین لازم نیست برای تمدید اعتبار به شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.

قادری با بیان اینکه کرمانشاه در راه اندازی نسخه نویسی الکترونیکی رتبه برتر کشور را کسب کرده است گفت: از ابتدای دی ماه تمام خدمات این بیمه از طریق سامانه الکترونیکی انجام می گیرد و بیمه شدگان و پزشکان و مراکز درمانی اگر در روند اجرایی این طرح با مشکلی مواجهه شدند با سامانه ۱۶۶۶ تماس بگیرند تا فورا رفع مشکل شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما