قیمت بیت کوین و اتریوم چند؟ /قیمت ارز‌های دیجیتالی در سوم بهمن

کدخبر: 470983
در این گزارش قیمت ارز‌های دیجیتالی در سوم بهمن 1400 گرداوری شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان - در حال حاضر قوی‌ترین سطح حمایت بیت‌کوین سطح ۳۰ هزار دلار است. از دلایل احتمالی که می‌توان برای سقوط قیمت بیت‌کوین نام برد، عبارتند از: ممنوعیت خرید و فروش و استخراج رمزارز‌ها در برخی کشورها، ترس سرمایه‌گذاران بازار رمزارز‌ها و انتظار آن‌ها برای ریزش قیمت که افزایش سختی شبکه بیت‌کوین و تعداد ماینر‌ها این ترس را افزایش می‌دهد.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۷۰.۰۸ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۸.۷۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۹۴.۴۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۰۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۸.۳۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۵۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در سوم بهمن را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین 35,383 ۱,۰۲۰,۸۱۴,۳۷۴
اتریوم 2,482 ۷۱,۹۴۳,۴۶۹
تتر 1 ۲۸,۸۹۰
بایننس کوین 375 ۱۰,۸۰۶,۳۶۶
ای یو اس دی کوین 0.99 ۲۸,۸۴۶
کاردانو 1.12 ۳۲,۴۶۶

 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز ارزش اونس طلا در بازارهای جهانی کاهش پیدا کرد اما بیت کوین ثابت ماند.

از دست ندهید
فلای تودی