شیبا اینو وارد دنیای متاورس می‌شود

بمب خبری جدید برای رمزارز شیبا اینو

کدخبر: 471570
حساب رسمی توییتر رمزارز شیبا اینو راه اندازی یک پروژه متاورس را اعلام کرده است که حول اکوسیستم شیبا متمرکز خواهد شد. همزمان با این خبر قیمت توکن شیبا تقریباً 12درصد از پایین ترین سطح روزانه خود یعنی 0.00001865 دلار رشد داشته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از آکادمی هلاکوئی، حساب رسمی توییتر رمزارز شیبااینو راه اندازی یک پروژه متاورس را اعلام کرده است که حول اکوسیستم شیبا متمرکز خواهد شد. همزمان با این خبر قیمت توکن شیبا تقریباً 12درصد از پایین ترین سطح روزانه خود یعنی 0.00001865 دلار رشد داشته است.

آماری شوکه کننده از سقوط عجیب بیت کوین، اتریوم و دوج کوین!

یک پروژه جاه طلبانه

این پروژه که “Shiberse” نامیده می شود، “تجربه ای همه جانبه” را به جامعه شیبا اینو ارائه می دهد. این اطلاعیه با تصویری کارتونی از سگ شیبا اینو همراه بود که چکش را در دندان هایش در وسط جنگل گرفته بود. هفته گذشته یک نسخه تار از این تصویر توسط حساب توییتر شیبا اینو منتشر شد تا جامعه را کنجکاو کند.

هنوز جزئیات زیادی از این پروژه در دست نیست، اما توسعه دهندگان قول داده اند به زودی جزئیات بیشتری را ارائه کنند. در پیامی که بر روی گروه رسمی پلتفرم Discord جامعه شیبا اینو ارسال شده است، توسعه دهنده ShibaSwap، اریک ام (Eric M)، ادعا می کند که شیبرس مکانی خواهد بود که تمامی جنبه های مختلف اکوسیستم شیبا اینو (توکن ها، صرافی غیرمتمرکز و بازی ها) گرد هم می آیند. وی با بیان اینکه نام پروژه متاورس هنوز نهایی نشده است، از کاربران خواسته است که قربانی کلاهبرداران نشوند.

Screenshot 2022 01 25 at 01 45 14 AdobeStock 451610305 Editorial Use Only webp WEBP Image 800 × 533 pixels - شیبا اینو وارد دنیای متاورس می‌شود

در پیام دیگری، اریک می‌نویسد که متاورس‌ها “آمده اند که بمانند” و اضافه کرد که جامعه شیبا اینو مهم‌ترین بخش پروژه جدید است.

یک صنعت 800 میلیارد دلاری؟

پس از اینکه غول رسانه‌های اجتماعی، فیسبوک، تغییر نام تجاری خود را اعلام کرد، اصطلاح متاورس که به همگرایی دنیای دیجیتال و فیزیکی اشاره می‌کند، ظاهراً یک شبه به یکی از داغ‌ترین اصطلاحات در دنیای فناوری تبدیل شده است. شرکت‌های بزرگی مانند والمارت و نایک اکنون در حال ورود به این حوزه هستند. شرکت تجزیه و تحلیل Bloomberg Intelligence تخمین زده است که بازار متاورس در نهایت می تواند به 800 میلیارد دلار برسد.

همچنین در اکوایران ببینید : ریسک های منگنه شده به بورس تهران

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی