وضعیت قرمز در بازار ارز‌های دیجیتالی؛ قیمت بیت کوین و اتریوم در بازار امروز 11 بهمن

کدخبر: 472899
اقتصادنیوز: در این گزارش قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی در بازار امروز 11 بهمن امده است.

به گزارش اقتصادنیوز  به باشگاه خبرنگاران جوان - در ساعات نخست معاملات امروز، رمزارزها عمدتا در محدوده قرمز قرار دارند. ارزش بازار جهانی رمزارزها در حال حاضر ۱.۶۷ تریلیون دلار است که ۳.۷۴ درصد اُفت را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد.

بیت‌کوین با اُفت بیش از ۳ درصد به حدود قیمت ۳۷ هزار دلار و اتریوم با افزایش حدود ۴ درصد به قیمت ۲ هزار و ۵۰۷ دلار معامله می‌شوند.

سایر رمزارزهای مشهور مانند دوج‌کوین، شیبا اینو، ریپل و کاردانو نیز در محدوده قرمز قرار دارند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۰۰.۸۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۰۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۹۸.۹۸ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۰۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۸.۱۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۴۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۱۱ بهمن را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین 37,016 ۱,۰۵۳,۲۶۲,۲۰۲
اتریوم 2,507 ۷۱,۳۳۹,۳۷۹
تتر 1 ۲۸,۴۶۶
بایننس کوین 370 ۱۰,۵۲۸,۵۱۲
ای یو اس دی کوین 1 ۲۸,۴۶۷
کاردانو 1.02 ۲۸,۹۹۶

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی