سقوط آزاد رمزارزها / 10 صدرنشین بازار به گِل نشستند

کدخبر: 473020
اقتصادنیوز: به دنبال ادامه نوسانات بازار رمزارزها، تمام ۱۰ رمزارز صدرنشین بازار ارزهای دیجیتال امروز با کاهش قیمت مواجه شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، نوسانات بازار رمزارزها همچنان ادامه دارد و امروز ۱۰ رمزارز صدرنشین بازار (به غیر از رمزازهای با قیمت ثابت) با کاهش قیمت مواجه شدند.

بر اساس رصد بازار رمز ارزها (coinmarketcap.com) در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز، بهای بیت‌کوین با کاهش حدود یک درصدی نسبت به روز گذشته به نرخ ۳۷ هزار و ۱۶۷ دلار معامله شد. این ارز قدیمی و تاثیرگذار بازار رمزارزها در هفته‌ای که گذشت افزایش ۶ درصدی قیمت را تجربه کرده است.

بر اساس آخرین آمار، تعداد ارزهای دیجیتال جهان اکنون به ۱۷ هزار و ۲۲۳ رمز ارز رسیده است.

اکنون سهم دامیننس (Dominance) بیت‌کوین به ۴۲.۱ درصد رسیده و تسلط اتریوم در این بازار نیز ۱۷.۳ درصد است. ارزش این بازار اکنون از یک هزار و ۶۷۳ میلیارد دلار عبور کرده، این در حالی است که حدود ۲ هفته قبل، ارزش این بازار ۲ هزار میلیارد دلار را نیز پشت سر گذاشته بود.

کاهش قیمت رمزارزها

ارزش بازار بیت‌کوین (Bitcoin) امروز به ۷۰۳ میلیارد و ۸۱۷ میلیون دلار و ارزش بازار اتریوم نیز به ۳۰۱ میلیارد و ۳۹۶ دلار رسیده است.

نرخ بیت‌کوین مانند روز گذشته در کانال ۳۷ هزار دلار باقی مانده و اکنون به قیمت ۳۷ هزار و ۱۶۷ دلار در بازار معامله می‌شود. قیمت اتریوم نیز امروز به ۲ هزار و ۵۲۷ دلار رسیده است.

در بازار امروز، تتر (Tether) یک دلار، یو اس دی کوین (USD Coin) یک دلار، بی. ان. بی (BNB) ۳۷۱ دلار و ۸۲ سنت، سولانا(Solana) ۹۰ دلار و ۳۰ سنت، کاردانو (Cardano) یک دلار و ۲ سنت، ریپل (XRP) ۵۹ سنت، ترا (Terra) ۴۵ دلار و ۳۸ سنت و دوج‌کوین (Dogecin) با قیمت ۱۳ سنت معامله شد.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز قیمت طلا و نقره با کاهش شدید شاخص ارزش دلار آمریکا، روند صعودی خود را ادامه دادند.

از دست ندهید
فلای تودی