متراژ واحدهای نهضت ملی مسکن اعلام شد

کدخبر: 473067
اقتصادنیوز: سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید از متراژ واحدهای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت متراژ این واحدها بین ۷۰ تا ۱۱۰ متر است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید گفت: درصورتی که مجوز افزایش محدوده‌ شهری صادر شود، برنامه ریزی برای ساخت واحدها به صورت دو طبقه‌ای و ویلایی را در دستور کار قرار خواهیم داد.

علیرضا جعفری گفت: تعاونی‌هایی که در قالب مسکن مهر زمین گرفته بودند، اما واحدی را به متقاضیان تحویل نداده‌اند، با همکاری معاونت تعاون وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی به زودی تعیین و تکلیف شده و اقدامات لازم برای تغییر هیئت مدیره‌های تعاونی‌ها صورت می‌گیرد.

به گفته سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید متراژ واحدهای نهضت ملی مسکن بین ۷۰ تا ۱۱۰ متر است و درصورتی که مجوز افزایش محدوده‌های شهری صادر شود، برنامه ریزی برای ساخت واحدها به صورت دو طبقه‌ای و ویلایی را در دستور کار قرار خواهیم داد.

متراژ واحدهای نهضت ملی مسکن چقدر است؟

مسکن مهر و پروژه‌های نهضت ملی مسکن از جمله طرح‌های مسکنی حمایتی هستند. دولت طرح نهضت ملی مسکن را در دستور کار خود قرار داده و یکی از اولویت‌های خود را اتمام مسکن مهر و تعیین و تکلیف واحدهایی که توسط تعاونی‌ها ساخته شده، قرار داده است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی