رصد بازار تلفن همراه؛

آیفون ۵جی ارزان اپل در راه است

کدخبر: 474380
گزارش‌ها حاکی است که شرکت اپل در حال برنامه ریزی برای عرضه آیفون ارزان قیمت جدید خود در روز جهانی زن، ۸ مارس، یا در روزهای نزدیک به این تاریخ است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم از راشاتودی، بلومبرگ روز جمعه به نقل از منابع خود در این شرکت گزارش داد که شرکت اپل در حال برنامه ریزی برای عرضه آیفون ارزان قیمت جدید خود در روز جهانی زن، 8 مارس، یا در روزهای نزدیک به این تاریخ است.

این شرکت آمریکایی همچنین قرار است از یک آیپد به روز شده نیز رونمایی کند.

به گفته منابع بلومبرگ، این گوشی هوشمند جدید، اولین آپدیت مدل آیفون SE اپل در دو سال گذشته خواهد بود و از شبکه اینترنت 5جی پشتیبانی می کند و دوربین بهبود یافته و پردازنده سریع تری دارد.

ظاهراً اپل همچنین قصد دارد این گوشی را با قیمت متوسط ​​عرضه کند، اگرچه هنوز قیمت دقیق آن مشخص نشده است.

به گفته این منابع، با این حال، تاریخ عرضه می تواند به دلیل تاخیر در تولید و مشکلات زنجیره تامین به تعویق بیفتد. اپل مانند تقریباً همه شرکت های فناوری، همچنان در حال غلبه بر مشکل جهانی کمبود تراشه است که به طور گسترده در محصولات این برند استفاده می شود.

با این حال، این شرکت رکورد فروش خود را در سه ماهه تعطیلات ژانویه ثبت کرد و پیش بینی خوش بینانه ای برای سال 2022 ارائه کرد.

بر اساس این گزارش، شرکت اپل به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخی نداده است و هیچ تایید رسمی از تاریخ عرضه آیفون تا کنون صادر نشده است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی