اعلام برندگان قرعه کشی فروش فوری سایپا

کدخبر: 476099
قرعه‌کشی فروش فوق العاده پنج محصول سایپا در هفته چهارم بهمن انجام شد و اسامی منتخبان پس از تایید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت ۲۰ امروز یکشنبه ۲۴ بهمن منتشر خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، قرعه کشی طرح فروش فوق العاده پنج محصول سایپا شامل کوییک.آر، تیبا۲ با رینگ فولادی، سایپا ۱۵۱، ساینا با گیربکس معمولی و رینگ فولادی و تیبا اس. ایکس با حضور نهادهای نظارتی و مسوولان این گروه خودروسازی برگزار شد.

در این طرح فروش فوق العاده سایپا، ۷۱۸ هزار و ۸۵۲ نفر شرکت کردند که ۶۵۸ هزار و ۵۴۷ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

فروش قسطی خودروهای «چری» و «ام وی ام» ؛ تیگو و آریزو +قیمت و شرایط

شاسی بلند لوکس و ارزان چینی در راه بازار ایران

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش پنج‌هزار خودرو است و برای آن‌که حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۱۰ هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شدند.

در این طرح ۵۰۰ دستگاه خودرو تیبا اس. ایکس عرضه می‌شود. علاوه بر این ۵۰۰ دستگاه کوییک.آر، ۲ هزار دستگاه تیبا۲ با رینگ فولادی، یک‌هزار دستگاه سایپا ۱۵۱ و  یک‌هزار دستگاه ساینا با گیربکس معمولی و رینگ فولادی عرضه شد.

اسامی منتخب طرح فروش فوق العاده سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت ۲۰ امروز یکشنبه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد و منتخبان از ساعت هشت صبح فردا (دوشنبه) به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبان طرح فروش فوق العاده، پیامک ارسال می کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا به آدرس اینترنتی  saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی