پیش بینی قیمت سکه امروز 3 اسفند ؛

جنگ شبانه در بازار طلا/ورود سکه به کانال 12میلیون؟

کدخبر: 477984
اقتصادنیوز : برخی از تحلیلگران بازار سکه معتقدند در صورتی که قیمت سکه امروز بالای مرز 11 میلیون و 800 هزار تومان تثبیت شود این امر می تواند قیمت این فلز گران بها را به سمت کانال 12 میلیون تومان سوق دهد.

به گزارش اقتصادنیوز ،  بازار سکه روز گذشته شاهد افزایش قیمت سکه بود. این فلز گران بهای داخلی در سومین  روز هفته جاری توانست 45 هزار تومان بر ارزش خود بیفزاید و بالای 11 میلیون و 800 هزار تومان قرار بگیرد. دیروز سکه با 11 میلیون و 820 هزار تومان معامله شد.

 جنگ شبانه در بازار طلا

 شب گذشته پوتین استقلال و جدایی دونتسک و لوهانسک در شرق اوکراین را با عنوان جمهوری خلق وابسته روسیه به رسمیت شناخت، و در سخنرانی تلویزیونی زنده این سند را امضا کرد. ارتش اوکراین هم  بیانیه پوتین را "اعلام جنگ" توصیف کرد.به دنبال افزایش تنش ها شب گذشته قیمت اونس طلا از مرز 1900 دلار عبور کرد و در زمان نوشتن این گزارش بر روی 1908 دلار قرار دارد. با افزایش قیمت اونس طلا ، سکه بازان به افزایش قیمت سکه امیدوارتر شدند. 

برخی از تحلیلگران بازار سکه معتقدند در صورتی که قیمت سکه امروز  بالای مرز 11 میلیون و 800 هزار تومان تثبیت شود این امر می تواند قیمت  این فلز گران بها را به سمت کانال 12 میلیون تومان سوق دهد.   از طرفی هم اگر امروز قیمت دلار بالای  خط ۲۶ هزار تومانی باقی بماند، سکه شاهد افت خاصی نخواهد بود.

اما در معاملات پشت خطی شب گذشته  معامله گران قیمت سکه را برای امروز 3 اسفند 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟

افزایش قیمت سکه در معاملات پشت خط

قیمت سکه در  معاملات پشت خطی دیشب با 11 میلیون و 810 هزار تومان معامله شد؛ این قیمت نسبت به معاملات پشت خطی  یکشنبه شب 55 هزار  تومان افزایش را نشان می دهد .قیمت سکه در معاملات پشت خطی  یکشنبه شب بر روی 11 میلیون و 775 هزار تومان قرار داشت.

 

 
تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی