خبر مهم بیمه ای برای مستمری بگیران تامین اجتماعی

کدخبر: ۴۷۹۶۱۷
اقتصادنیوز: بنابر اعلام روابط عمومی تامین اجتماعی اداره کل غرب تهران بزرگ، مهلت ثبت‌نام و یا انصراف بیمه تکمیلی درمان مستمری‌بگیران تا 29 اسفند 1400 تمدید شد.
خبر مهم بیمه ای برای مستمری بگیران تامین اجتماعی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی تامین اجتماعی اداره کل غرب تهران بزرگ، به اطلاع می‌رساند کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر سازمان تامین اجتماعی کشور ضمن توافق با بیمه آتیه‌سازان حافظ برای رفاه بازنشستگان و مستمری‌بگیران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی (عدم حضور در کانون یا شعبه) در نظر دارد مهلت ثبت‌نام و انصراف (حذف یا اضافه) بیمه تکمیلی درمان مستمری‌بگیران را تا تاریخ ۲۹‌/۱۲‌/۱۴۰۰ تمدید کند.

فرمول تعیین دستمزد کارگران اعلام شد/ حقوق کارگران چقدر افزایش می یابد؟

 مشمولان جدید دریافت سهام عدالت اعلام شدند

بنابراین متقاضیان جهت حذف و اضافه یا انصراف می‌توانند به سایت kanoon_tehran.ir مراجعه و درخواست خود را در قسمت استعلام و دریافت کارت بیمه آتیه‌سازان (در انتهای صفحه) وارد کنند.

به گزارش ایرنا، شـرکت آتیه‌سـازان حافظ در سال ۱۳۸۰ با هدف ارتقای سطـح سلامت از طریـق گسترش خدمات درمانی و افزایش رضایتمندی بیمه گزاران تاسیس شد.

این شرکت پس از عقـد قـرارداد بیمـه درمـان تکمیلی بـا بیمه گزاران، بخشی یا تمام هزینه‌های خدمات درمانی و بیمارستانی را بر اسـاس تعـهـدات مندرج در قرارداد و بـیـمه‌نامه، برای هر فرد (بیمه شده) و خانواده وی ارائه می‌دهد. شرکت ها و موسسـات با خرید این بیمه‌نامه، کارکنان یا اعضاء خود و افـراد تحت تکفل آنان را که شامل همسر، فرزنـدان، والدین و کلیه افراد تحت تکفل است، تحت پوشش خدمات درمانی تکمیلی و مازاد بر بیمه‌های پایه قرار می‌دهند.

ارائه خدمات درمان تکمیلی با قیمت مناسب، تأمین هزینه‌های درمان بیمه‌شدگان بیمه‌تکمیلی و تأکید بر آموزش نیروهای متخصص و متعهد در زمینه خدمات درمان تکمیلی جهت ارائه خدمات باکیفیت و افزایش رضایت جامعه هدف از جمله رسالت‌های این بیمه به‌شمار می‌رود.

همچنین در اکوایران ببینید : تاثیر مالیات بر اشخاص حقوقی بر بازار سرمای

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید