قیمت حبوبات سر به فلک کشید/افزایش قیمت شکر ادامه دارد

کدخبر: 479642
اقتصادنیوز: قیمت حبوبات در بازار شاهد افزایش 20 درصدی بود و همچنین قیمت شکر در هفته های اخیر روندی رو به رشد داشت که همچنان هم ادامه‌دار است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، در یک هفته اخیر بازار شاهد افزایش قیمت شکر است به‌نحوی که هر کیلوگرم شکر از ۱۵هزار تومان به هر کیلوگرم ۱۷هزار تومان ـ آن هم در عمده‌فروشی‌ها رسیده است.

بازار کالاهای اساسی و مصرفی مردم در شب عید همچنان با نوسانات قیمت روبه‌رو است، به‌عنوان نمونه در طول یک هفته اخیر عرضه روغن خوراکی توسط واحدهای تولیدی به‌صورت قطره‌چکانی صورت می‌گیرد که همین امر باعث نگرانی مردم شده است که شاید در آینده شاهد افزایش قیمت‌ها خواهند بود.

علاوه بر این در بخش حبوبات نیز مردم شاهد رشد 20 درصدی قیمت‌ها هستند بر همین اساس قیمت هر کیلوگرم عدس که پیش از این 38 هزار تومان بود امروز در عمده‌فروشی‌ها با قیمت 45 هزار تومان به فروش می‌رسد، البته این کالا در نهایت با قیمت هر کیلوگرم 54 هزار تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

 همچنین در یک هفته اخیر بازار شاهد افزایش قیمت قند و شکر نیز است به‌نحوی که هر کیلوگرم شکر از 15 هزار تومان به هر کیلوگرم 17 هزار تومان ـ آن هم در عمده‌فروشی‌ها ـ رسیده است. مشاهدات بازار نشان می‌دهد امروز هر کیلوگرم شکر با قیمت 20 هزار تومان به مردم فروخته می‌شود.

تیتر یک
  • نرخ سود بازار باز افزایش یافت

    نرخ سود در بازارهای مالی هفته اول خرداد ۱۴۰۱ در سه بازار صعودی بوده و تنها در یک بازار کاهشی به ثبت رسیده است. در…

از دست ندهید
فلای تودی