ریزش شبانه قیمت ها در بازار سکه

پشت پرده سقوط قیمت طلا و سکه /پیش بینی بازار سکه 25 اسفند

کدخبر: 483269
اقتصادنیوز : بازار سکه در آخرین سه شنبه سال 1400 بر مدار نزول قرار گرفت .اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز 25 اسفند 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟

 به گزارش اقتصادنیوز ، بازار سکه در آخرین سه شنبه سال 1400 بر مدار نزول قرار گرفت . قیمت سکه در ساعات پایانی معاملات  دیروز با 12میلیون و 450 هزار تومان معامله شد. 

عامل اصلی سقوط قیمت سکه 

برخی از تحلیلگران بازار سکه با اشاره به کاهش تنش ها بین روسیه و اوکراین معتقدند که این عامل موجب ریزش بهای اونس طلا شده است. قیمت این فلز گران بهای جهانی که در هفته های گذشته تا بالای 2 هزار و 70 دلار پیشروی کرده بود در روزهای اخیر در حال عقب نشینی به سمت مرز 1900 دلار است.  

همچنین در اکوایران ببینید : نگاه وزیر اقتصاد به بورس

به باور سکه بازان در صورتی که قیمت دلار در بازار ارز امروز محدوده 26 هزار و 500 تومان  را از دست ندهد  سکه کار دشواری حتی برای برگشت به سوی محدوده 12 میلیون و 400 هزار تومان خواهد داشت.  

اما در معاملات پشت خطی  شب گذشته  معامله گران قیمت سکه را برای امروز  25 اسفند 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟

آخرین روز کاری بورس در سال ۱۴۰۰ اعلام شد

ریزش شبانه در بازار سکه 

قیمت سکه در  معاملات پشت خطی شب چهارشنبه سوری با 12  میلیون و 380 هزار تومان معامله شد.این قیمت نسبت به معاملات پشت خطی دوشنبه شب 165 هزار تومان ریزش کرده بود. در معاملات پشت خطی دوشنبه  شب قیمت سکه بر روی 12  میلیون و 545 هزار تومان قرار داشت.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز ارزش اونس طلا در بازارهای جهانی کاهش پیدا کرد اما بیت کوین ثابت ماند.

از دست ندهید
فلای تودی