با دوج کوین و شیبا اینو پورشه بخرید!

کدخبر: 490005
نمایندگی پورشه در شهر تاوسن که تنها مرکز انحصاری فروش محصولات شرکت پورشه در بالتیمور ، بزرگ‌ترین شهر ایالت مریلند است ، در راستای پذیرش دارایی‌های دیجیتال با پلتفرم پرداخت بیت پی (BitPay) همکاری کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از آکادمی هلاکوئی، شایان به ذکر است که این نمایندگی که هم خودروهای صفر و هم کارکرده شرکت پورشه را عرضه می کند، درحال حاضر دوج کوین و شیبا اینو، دو میم کوین محبوب بازار، را در کنار سایر رمزارزها از قبیل بیت کوین می‌پذیرد.

درگاه پرداخت بیت‌پی در ماه مارس گذشته (اسفند 1399) در مجموع 76583 پرداخت را پردازش کرد. از ژانویه(دی-بهمن)، تراکنش های بیت کوین بیش از نیمی از کل تراکنش های این شرکت را تشکیل می دهد.

در سال 2013، خانواده ای در شهر آستین ،پایتخت ایالت تگزاس پس از فروش پورشه کیمن اس 2007 خود با قیمت 300 بیت کوین خبرساز شدند. ارزش این معامله در لحظه انتشار این مطلب ، به 12.4 میلیون دلار میرسد. از آن زمان به بعد، نمایندگی‌های فروش مختلف خودرو در سراسر جهان از رمزارزها استقبال کردند.

در اوایل این ماه، Dutton Garage، یکی از سرشناس ترین نمایشگاه های فروش خودروهای عجیب و غریب و کمیاب در استرالیا، با همکاری صرافی CoinSpot پذیرش 30 رمرزارز را  آغاز کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی