خبر مهم بیمه ای برای ایثارگران

کدخبر: 491898
اقتصادنیوز: بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت انعقاد قرارداد جدید بیمه تکمیلی درمان ایثارگران در شرف انجام مناقصه است و تا ۱۰ روز دیگر برنده مناقصه مشخص خواهد شد و قراداد جدید منعقد می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایثار، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: قرارداد جدید بیمه تکمیلی درمان ایثارگران تا ۱۰ روز آینده منعقد می‌شود.

عبدالرضا عباسپور با اشاره به بیمه تکمیلی درمان ایثارگران گفت: قرارداد بیمه تکمیلی ایثارگران، سی‌ام آبان ماه سال گذشته به اتمام رسیده بود که طی هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه قرارداد فوق به مدت ۶ ماه تا دوم اردیبهشت ماه سال جاری تمدید شد ولی همچنان این بیمه تداوم دارد. 

وی افزود: اکنون بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت انعقاد قرارداد جدید بیمه تکمیلی درمان ایثارگران در شرف انجام مناقصه است که تا ۱۰ روز دیگر برنده مناقصه مشخص خواهد شد و قراداد جدید منعقد می‌شود. 

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به سفرهای استانی ریاست‌جمهوری گفت: رفع مشکلات اشتغال و مسکن جامعه ایثارگران از مهمترین سیاست‌های دولت در این سفرها است. 

عباسپور به سفر ریاست‌جمهوری به قزوین اشاره کرد و گفت: در استان قزوین ایثارگرانی که به ما مراجعه کردند بیشتر آن‌ها مشکل مسکن و اشتغال داشتند که درخواست‌های آن‌ها ثبت شده و امیدواریم رفع مشکلات این عزیزان از بزرگترین دستاوردهای سفر استانی باشد. 

در اکوایران ببینید؛

وی استخدام ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی، پرداخت وام‌های اشتغالزایی و اشتغال ایثارگران در بخش خصوصی را از مهمترین راهکارهای رفع مشکلات اشتغال این قشر معظم عنوان کرد. 

همچنین معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: پرداخت وام خرید و ساخت مسکن، واگذاری زمین و اختصاص درصدی از مسکنی که توسط دولت ساخته می‌شود، از جمله راهکارهای رفع مشکلات مسکن ایثارگران است. 

عباسپور سفر استانی ریاست‌جمهوری به قزوین را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: مسئولان بنیاد استان قزوین اشراف کاملی به همه مسائل مختلف جامعه ایثارگران داشتند و در جهت پیگیری و رفع مشکلات ایثارگران پای کار بودند که امیدوارم بزودی شاهد رفع همه این مشکلات باشیم.

 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی + نمودار

    اقتصادنیوز: دیروز قیمت اونس طلا در بازارهای جهانی اندکی بهبود یافت، اما بیت کوین همچنان روند نزولی چند هفته اخیر را…

از دست ندهید
فلای تودی