روزنامه حامی دولت:

این افراد یارانه ۵ میلیون تومانی می‌گیرند

کدخبر: 494079
روزنامه اصولگرای رسالت نوشت: دولت جمهوری اسلامی، روی بلیت پرواز هر مسافر از تهران به تایلند چیزی حدود پنج میلیون تومان یارانه می‌دهد! این یعنی هزینه‌ای که می‌تواند برای یک خانواده محروم در یک ماه، رفاه نسبی ایجاد کند، خرج مصارف غیرضروری کمتر از یک درصد از جامعه می‌شود. مثال‌ها ازاین‌دست متعددند.

به گزارش اقتصادنیوز ، روزنامه اصولگرای رسالت نوشت: تردیدی نداریم که ساختار اقتصادی کشور دچار اشکالات جدی است. باز کردن گره‌های اقتصادی ما، هیچ راه‌حل آسان و مقطعی ندارد، یعنی تمام راه‌حل‌ها قطعا با پیچیدگی و دشواری مواجه خواهد بود و اصلاح موردنظر هم تدریجی خواهد بود.

فروش فوری، فروش فوق العاده و پیش فروش خودروها در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

واریز یارانه 300 و 400 هزار تومانی به حساب جاماندگان

یکی از معضلات بزرگ ساختار اقتصاد ما، حوزه یارانه غیرهوشمند یا به تعبیری، ارز ترجیحی است. یارانه‌ای که به‌جای آن‌که در انتهای زنجیره مصرف یعنی در سفره‌های مردم توزیع شود، در ابتدای زنجیره توزیع می‌شود و بنا بر برآوردها، حتی گاهی به جیب ۱۵ میلیون نفر غیر ایرانی می‌رود. حتی یک نفر هم موافق سیاست ارز ترجیحی نیست.

همچنین در اکوایران ببینید : ارزش یارانه رئیسی کمتر از احمدی نژاد

مستمری اردیبهشت ماه بازنشستگان پرداخت شد

یارانه فوق‌العاده‌ ترکیه به ایرانی ها! + جزئیات

درواقع بحث و اختلاف‌نظر امروز، اصل حفظ یا حذف ارز ترجیحی نیست، بلکه چگونگی حذف آن راهبرد توزیع هوشمند منابع حاصل از آن است.

دولت جمهوری اسلامی، روی بلیت پرواز هر مسافر از تهران به تایلند چیزی حدود پنج میلیون تومان یارانه می‌دهد! این یعنی هزینه‌ای که می‌تواند برای یک خانواده محروم در یک ماه، رفاه نسبی ایجاد کند، خرج مصارف غیرضروری کمتر از یک درصد از جامعه می‌شود. مثال‌ها ازاین‌دست متعددند.

مبلغ یارانه جبرانی برای دهک‌های مختلف اعلام شد

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی