پیش بینی قیمت دلار امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱/حرکت دلار به سوی مرز 30 هزار؟

کدخبر: ۴۹۴۰۸۵
اقتصادنیوز : تحلیل گران فنی باور دارند که معامله گران ارزی به دنبال شکست مقاومت 28 هزار و 800 تومانی هستند و انتظار دارند که با شکست مقاومت یاد شده، حرکت دلار به سوی مرز 30 هزار تومانی آغاز شود.
پیش بینی قیمت دلار امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱/حرکت دلار به سوی مرز 30 هزار؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکو ایران ؛ اسکناس آمریکایی در معاملات پشت خطی شب گذشته حرکت به سوی مقاومت 28 هزار و 800 تومانی را آغاز کرد. دلار که حدود ساعت 17 در محدوده 28 هزار و 500 تومان قرار داشت، حوالی ساعت 21 در محدوده 28 هزار و 700 تومان معامله می شد. این افزایش قیمت می تواند شرایط بازار در روز جاری را تحت تاثیر قرار دهد و در ابتدای روز زمینه ساز رشد بیشتر اسکناس آمریکایی شود. 

تحلیل گران فنی باور دارند که معامله گران ارزی به دنبال شکست مقاومت 28 هزار و 800 تومانی هستند و انتظار دارند که با شکست مقاومت یاد شده، حرکت دلار به سوی مرز 30 هزار تومانی آغاز شود. دو نقطه 28 هزار و 500 و 28 هزار و 200 تومان نیز برای کاهشی های بازار اهمیت دارند. با این حال، به نظر می رسد تا زمانی که دلار بالای خط 28 هزار و 200 تومان قرار دارد، انتظارات افزایشی در میان معامله گران قوی خواهد بود. 

در کنار این، برخی خبرها احتمال کاهش صادرات نفت ایران به چین را مطرح می کرد. خبرگزاری رویترز عنوان کرده بود، که چین رو به خرید نفت بیشتر از روسیه آورده است و نفت ایران را کمتر از قبل خریداری می کند. این خبر از این جهت اهمیت داشت که تعداد زیادی از معامله گران باور دارند که دلیل عدم حضور دلار بالای مرز 30 هزار تومان، عرضه ارز قابل توجه بازارساز بوده است. احتمال کاهش فروش نفت و کاهش قدرت عرضه ارز می تواند افزایشی های بازار ارز را تقویت می کند. 

photo_۲۰۲۲-۰۵-۱۰_۰۹-۱۴-۵۶

 
 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید