چرا سکه بازان در موقعیت فروش قرار نمی گیرند؟

سیگنال برجامی به قیمت سکه /صعود آرام قیمت دلار

کدخبر: 498820
اقتصادنیوز : سکه بازان در بازار امروز سه شنبه 10 خرداد توانستند کانال 15 میلیون تومان را بعد از یک و سال و نیم تصرف کنند اما قیمت دلار صرافی و قیمت دلار متشکل روند صعودی ارامی را دنبال کردند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ قیمت جهانی طلا در بازار امروز سه شنبه 10 خرداد ماه نسبت به روز گذشته نوسان محدودی را ثبت کرد و با 1855 دلار معامله شد.

پرواز سکه به کانال 15 میلیون  تومانی 

در بازار داخلی ایران قیمت طلا 18 عیار و قیمت  سکه با سیگنال اسکناس آمریکایی به پرواز در آمد . قیمت طلا 18 عیار  امروز با 1 میلیون و 429 هزار و 800 تومان بود که در مقایسه با دیروز 10 هزار و 900 تومان بالاتر بود . 

سکه بازان در بازار امروز توانستند کانال 15 میلیون تومان را تصرف کنند. قیمت سکه در ابتدای معاملات نقدی امروز 14 میلیون و 960 هزار تومان بود که در مقایسه با روز گذشته 15 هزار تومان افزایش را نشان می دهد .

روند صعودی سکه در ادامه معاملا ت نقدی امروز ادامه پیدا  کرد و فلز زرد رنگ داخلی  قبل از ظهر امروز وارد کانال 15  میلیون تومان شد. آخرین باری که سکه در کانال ۱۵ میلیون تومان معامله شد به تاریخ یکم آبان ماه ۱۳۹۹ بر می گردد.

سکه بازان در موقعیت فروش قرار نمی گیرند

قیمت سکه امروز تا 15 میلیون و 85 هزار تومان  پیشروی کرد  و در نیمه ظهر بر روی 15 میلیون و 20 هزار تومان قرار گرفت. ارزش ذاتی سکه با قیمت بازاری آن فاصله چشمگیری پیدا کرده است و حباب سکه در محدوده ۱۰ درصد  بدست آمد . با این حال سکه بازان به آینده  نرخ دلار  خوشبین هستند و کمتر در موقعیت فروش قرار می گیرند.

شوک آژانس بین المللی انرژی اتمی به بازار سکه 

عده ای از  معامله گران معتقد بودند که رشد سکه رفاه در بورس کالا  زمینه ساز رشد قیمت سکه امامی شده است اما عده ای دیگر از گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره افزایش چند برابری میزان اورانیوم غنی شده ایران به عنوان یک شوک  اشاره کردند  و می گفتند این گزارش می تواند روند مذاکرات برجام را با یک چالش جدید روبرو سازد . 

 صعود ملایم دلار بازار متشکل و صرافی ملی 

قیمت فروش  دلار صرافی ملی هم امروز روند صعودی آرامی را دنبال کرد. قیمت دلار  در شروع معاملات امروز 25 هزار 945 تومان بود که درمقایسه با دیروز 6 تومان بالاتر بود. دلار صرافی قبل از ظهر امروز 25 هزار و 965 تومان بود و در نیمه روز با  قیمت 25 هزار و 959 تومان معامله شد. 

نرخ اسکناس آمریکایی در بازار متشکل ارزی هم امروز مانند دلار صرافی نوسان محدودی را تجربه کرد. دلار متشکل امروز با 25 هزار و 818 تومان روانه بازار شد و قبل از ظهر امروز به 25 هزار و 836 تومان رسید. قیمت دلار متشکل در نیمه معاملات نقدی امروز با 25 هزار و 831 تومان معامله شد که نسبت به روز قبل 21 تومان رشد کرده بود. 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی