پیش بینی قیمت سکه امروز سه شنبه 7 تیر

کدخبر: 504709
برخی فعالان باور دارند در صورتی که اسکناس آمریکایی کاهش پیدا کند سکه امامی ممکن است به سوی حمایت ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان حرکت کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکو ایران ؛ سکه در مسیر نزولی قرار گرفته و تنها در نقاط حمایتی، توقف های کوتاهی را انجام داده است. این فلز گران بها که دو روز قبل تا حمایت ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان پایین رفته بود، روز دوشنبه به سوی حمایت بزرگتر ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان حرکت کرد. 

تحلیل گران فنی باور دارند در صورت از دست دادن حمایت ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، سکه به صورت کوتاه مدت با خروج خریداران بزرگ مواجه خواهد شد. 

قیمت این خودرو افتاد

ارزش ذاتی سکه امامی  نیز دچار افت قابل ملاحظه ای شده و تا مرز ۱۳ میلیون تومان پایین رفته است. حباب این فلز گران بها  نیز تا محدوده ۹ درصد افت کرده است و در صورت ادامه افت قیمت دلار، احتمال می رود که فلز گران بهای داخلی نیز افت بیشتری را تجربه کند. 

برخی فعالان باور دارند در صورتی که اسکناس آمریکایی کاهش پیدا کند سکه امامی ممکن است به سوی حمایت ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان حرکت کند. فلز گران بهای داخلی از سوی اونس طلا نیز چندان مورد حمایت واقع نشده است، چرا که طلای جهانی نتوانسته است به سوی مقاومت هزار و ۸۵۰ دلار حرکت کند و بیشتر در محدوده هزار و ۸۲۰ دلار نوسانات خود را صورت داده است. 

photo_۲۰۲۲-۰۶-۲۸_۰۹-۰۱-۲۹

 
 در همین رابطه:
تیتر یک
  • بررسی بازار طلا و سکه در نیمه اول مرداد ۱۴۰۱

    اقتصادنیوز: بررسی قیمت سکه در نیمه اول مرداد ۱۴۰۱ نشان می دهد که این فلز گران بها در محدوده ۱۴میلیون و ۸۰۰ هزار تومان…

از دست ندهید
فلای تودی