بازار چشم انتظار مذاکرات برجام

قیمت دلار و سکه بالا رفت

کدخبر: 504825
اقتصادنیوز: قیمت دلار امروز سه شنبه 7 تیرماه 1401 در تهران و هرات صعودی شد. طلا و سکه هم بالا تر از روز گذشته معامله شد.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ قیمت دلار امروز سه شنبه 7 تیر ماه در تهران و هرات بر خلاف مسیر روز گذشته حرکت کرد. نرخ دلار تهران امروز تقریبا 600 تومان و در هرات تقریبا 300 تومان از دیروز گران تر معامله شد .

قیمت دلار در صرافی ملی 

در بازار  رسمی قیمت دلار نوسان خاصی را تجربه نکرد. قیمت دلار در ابتدای کار صرافی ملی  27 هزار و 706 تومان بود . نرخ دلار صرافی قبل از ظهر 27 هزار و 714 تومان معامله شد و در نیمه روز به 27 هزار و 717 تومان رسید. این قیمت در مقایسه با دیروز ثابت بود. قیمت اسکناس آمریکایی در ساعات پایانی کار صرافی ملی 27 هزار  و 712 تومان بود. 

نرخ دلار متشکل  امروز 

نرخ دلار متشکل هم صبح امروز 27 هزار و 560 تومان بود. اسکناس آمریکایی در بازار متشکل قبل از ظهر به قیمت 27 هزار و 579 تومان معامله شد و در نیمه روز هم با همین قیمت مبادله شد. نرخ مذکور نسبت به روز گذشته تقریبا ثابت بود. قیمت دلار متشکل عصر امروز در زمان نوشتن این گزارش بر روی  27 هزار و 575 تومان معامله شد . 

بازار ارز چشم انتظار مذاکرات برجام 

بازار ارز امروز چشم انتظار مذاکرات برجام بود. امروز سفارت آمریکا در قطر اعلام کرد نماینده واشنگتن در امور ایران با «محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» درباره «تلاش‌های دیپلماتیک مشترک برای رسیدگی به مسائل با ایران» گفت‌وگو کرده است. امروز همچنین هیات مذاکره کننده ایران به ریاست علی باقری برای انجام دور جدید گفت‌وگوهای احیای برجام وارد قطر شدند.طبق خبرها قرار است مذاکرات هسته‌ای غیرمستقیم ایران و آمریکا با میانجی گری اتحادیه اروپا امروز سه‌شنبه ۲۸ ژوئن (هفتم تیرماه) پس از سه ماه تأخیر در دوحه قطر آغاز شود.

قیمت طلا و سکه بالا رفت 

قیمت اونس طلا عصر امروز در مقایسه با دیروز افت و خیر خاصی را تجربه نکرد. قیمت طلای جهانی عصر امروز در محدوده 1825 دلار معامله شد.  در بازار داخلی ایران هم  هصر امروز در زمان نوشتن این گزارش قیمت طلا 18 عیار  2000 تومان از دیروز بالاتر بود و در محدود 1 میلیون و 367 هزار و 600 تومان به فروش رسید. 

قیمت سکه هم امروز بالاتر از روز گذشته به فروش رسید. این فلز زرد رنگ داخلی امروز به قیمت 14 میلیون و 450 هزار تومان معامله شد که در مقایسه با دیروز بیش از 200 هزار تومان افزایش را نشان می دهد . با قیمت یاد شده حباب سکه در محدوده 9 درصد بود و ارزش ذاتی سکه بر روی 13 میلیون و 147 هزار تومان قرار گرفت. 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی