پیش بینی قیمت دلار 20 تیر 1401؛

ترس در بازار دلار /سیگنال آژانس به دلار تهران

کدخبر: ۵۰۷۴۱۳
اقتصادنیوز : برخی از معامله گران با توجه اظهارات اخیر بایدن و گزارش جدید آژانس در انتظار افزایش قیمت دلار هستند اما عده ای دیگر از بازار ساز می ترسند و حاضر نیستند که در موقعیت خرید قرار بگیرند.
ترس در بازار دلار /سیگنال آژانس به دلار تهران

به گزارش اقتصادنیوز ؛ در روزهای اخیر اخبار جدیدی از غرب به بازار ارز تهران مخابره شده که از نظر برخی از معامله گران می تواند زمینه افزایش قیمت دلار را فراهم کند. 

سیگنال آژانس به دلار تهران 

 خبرگزاری رویترز اعلام کرد که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گزارش داده است که ایران غنی سازی با سانتریفیوژهای پیشرفته IR-6 در فردو را آغاز کرده است.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی به اعضای این نهاد بین‌المللی که رویترز به نسخه‌ای از آن دست یافته است، اعلام کرده است: «آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تایید می‌کند که ایران تزریق گاز هگزافلوراید اوارنیوم غنی شده تا 5 درصد به آبشار 166 سانتریفیوژی IR-6 را در فردو آغاز کرده است». 

خط و نشان بایدن برای قیمت دلار 

رئیس‌جمهور آمریکا دیروز  در یادداشتی برای «واشنگتن پست» اعلام کرد، تا زمانی که ایران به برجام برنگردد، فشار اقتصادی و دیپلماتیک واشنگتن ادامه می‌یابد.

ترس در بازار ارز

با این حال عده ای از معامله گران با اشاره به رفتار بازار ساز در هفته گذشته می گفتند  احتمال تدوام آرامش در  بازار ارز  امروز وجود دارد. معامله گران به دلیل اینکه ازعرضه بازارساز ترس دارند، به راحتی حاضر نیستند که در موقعیت خرید قرار بگیرند.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز بازار طلا نوساناتی را تجربه کرد، اما در مجموع با نیم درصد کاهش رو به رو شد.

از دست ندهید
فلای تودی