ریزش در بازار طلا / پیش بینی قیمت سکه امروز 25 تیر

کدخبر: 508502
اونس طلا در انتهای هفته گذشته به ابتدای مرز هزار و ۷۰۰ دلاری سقوط کرد و زمینه ساز افزایش انتظارات کاهشی در بازار فلز گران بهای داخلی شد.

به گزارش اقتصادنیوز  به اکو ایران ؛ معامله گران سکه امامی در روزهای اخیر بارها توانسته اند که محدوده حمایتی ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی را حفاظت کنند. با این حال روز شنبه این خطر وجود دارد که کاهشی ها با جوسازی پیرامون ریزش بهای اونس طلا،‌ سکه را به زیر حمایت حیاتی خود ببرند.

اونس طلا در انتهای هفته گذشته به ابتدای مرز هزار و ۷۰۰ دلاری سقوط کرد و زمینه ساز افزایش انتظارات کاهشی در بازار فلز گران بهای داخلی شد. اخبار غیررسمی نیز حکایت دارد که سکه در بازار پشت خطی تا محدوده ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان پایین رفت و این موضوع احتمال افت فلز گران بهای داخلی در ابتدای هفته را جدی تر می کند. 

با این حال،‌ شماری از سکه بازان باور دارند که این فلز گران بها در ابتدای هفته افت خاصی را تجربه نخواهد کرد و حتی شاید بتواند به بالای مرز ۱۵ میلیون تومانی بازگردد. این گروه امیدوارند که دلار در روز شنبه بالای خط جدید قرار بگیرد  و از این طریق به سکه بازان فرصت دهد که بتوانند از ارزش دارایی خود حفاظت کند. با در نظر گرفتن دلار بالای خط جدید ، ارزش ذاتی سکه می تواند بالای محدوده ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قرار بگیرد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی