سیگنال مهم وزیر اقتصاد به بازار ارز

سکه بازان هجوم آوردند، قیمت دلار رنج شد /رشد نرخ درهم

کدخبر: 510788
اقتصادنیوز : قیمت دلار امروز سه شنبه 4 مرداد ماه در حالی رنج بود که سکه بازان بار دیگر به سمت کانال 15 میلیون تومان هجوم بردند.

به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت دلار امروز سه شنبه 4 مرداد ماه نسبت به روز گذشته رنج بود.

آرایش صعودی قیمت دلار در هرات و سلیمانیه

آرامش دلار در تهران در حالی بود که اسکناس آمریکایی در هرات و سلیمانیه آرایش صعودی به خود گرفته بود. قیمت دلار هرات امروز تقریبا 170 تومان بالا تر از دیروز به فروش رسید و در بازار سلیمانیه هم نرخ دلار با 200 تومان افزایش به بالای مرز مقاومتی رسید . 

نرخ حواله درهم رشد کرد 

نرخ حواله درهم نیز امروز رشد کرد و بالای مرز حساس قرار گرفت . قیمت درهم امروز تقریبا 60 تومان بالاتر از روز گذشته معامله شد . نرخ برابری درهم به دلار هم  بیش از 500 تومان گرانتر از قیمت دلار در بازار است . 

قیمت دلار در بازار رسمی چند؟ 

صرافی ملی هم امروز قیمت دلار را اندکی بالا برد. قیمت اسکناس آمریکایی در صرافی ملی برای فروش امروز 27 هزار و 793 تومان بود که نسبت به دیروز 28 تومان رشد  کرده بود. 

در بازار متشکل ارزی هم قیمت دلار امروز در محدوده 27 هزار و 656 تومان مبادله شد که در مقایسه با روز دوشنبه  29 تومان بالاتر بود . 

خبر مهم خاندوزی به بازار ارز 

سید احسان خاندوزی در نشست خبری خود گفت: حذف دلار در معاملات اقتصادی و تجاری بین دو کشور ایران و روسیه قطعی شد. از نظر عده ای  از معامله گران این خبر می تواند بر نوسانات نرخ دلار اثر بگذارد . 

قیمت طلا صعودی شد/ هجوم سکه بازان به مرز 15 

 قیمت اونس طلا امروز بر مدار صعود قرار گرفت. فلز گران بهای جهانی ظهر امروز در مقایسه با دیروز 9 دلار رشد را ثبت کرد و به 1727 دلار رسید. 

در بازار داخلی ایران هم قیمت طلا 18 عیار  ظهر امروز 11 هزارو 300 تومان بالاتر از دیروز به فروش رسید .این فلز زرد رنگ داخلی ظهر امروز 1 میلیون و 362 هزار و 200 تومان نرخ گذاری شد . 

سکه بازان امروز بار دیگر به سمت کانال 15 میلیون تومان هجوم بردند. قیمت سکه ظهر امروز در محدوده 14 میلیون و 910 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته بیش از 50 هزار تومان افزایش را نشان می دهد.

ارزش ذاتی سکه  امروز 12 میلیون و 950 هزار تومان بود که در مقایسه با قیمت بازار  نزدیک به 2 میلیون تومان فاصله را نشان می دهد . 

 

تیتر یک
  • آیا ۱۲ ایستگاه متروه تا آخر سال راه اندازی می‌شود؟

    اقتصادنیوز: با وجود تشکیل قرارگاه حمل و نقل و تاکید مدیران شهری به موضوع حمل و نقل عمومی و مترو ، هنوزجلسه ای با حضور…

از دست ندهید
فلای تودی