افت قیمت طلا 18 عیار

ساز ناکوک دلار تهران و هرات با سلیمانیه

کدخبر: 511115
اقتصادنیوز : قیمت دلار امروز چهارشنبه 5 مرداد ماه 1401 در تهران و هرات آرامش را تجربه کرد اما در سلیمانیه بر مدار کاهش قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت دلار امروز چهارشنبه 5 مرداد مانند روز گذشته نوسان محدودی را تجربه کرد. نرخ دلار در تهران و بازار هرات نسبت به روز گذشته رنج بود . اما قیمت  دلار  در سلیمانیه 160 تومان ارزان تر  از دیروز معامله شد .نرخ حواله درهم نیر امروز اندکی افت کرد . قیمت درهم امروز 30 تومان پایین تر از دیروز مبادله شد. 

 فعالان بازار ارز تهران معتقدند که  سیاست های جدید ارزی و کاهش حجم معاملات در بازار آزاد موجب توقف دلار  در یک محدوده خاص شده است. 

قیمت دلا در صرافی ملی 

قیمت دلار صرافی ملی هم امروز اندکی دیرتر از روزهای قبل اعلام شد. نرخ دلار صرافی ملی برای فروش امروز 27 هزار و 757 تومان بود که در مقایسه  با دیروز 37 تومان پایین تر بود . 

قیمت  دلار متشکل امروز 

قیمت  دلار متشکل هم امروز نسبت به روز گذشته سه بار افت کرد. اسکناس  آمریکایی در بازار متشکل ارزی امروز به قیمت 27 هزار 652 تومان آغاز به کار کرد و در ادامه روز تا 27 هزار و 619 تومان پایین آمد. این قیمت نسبت به روز سه شنبه 37 تومان افت را نشان می دهد . 

افت قیمت طلا 18 عیار 

قیمت اونس طلا عصر  امروز در مقایسه با دیروز 5 دلار رشد کرد   و در محدوده 1723 دلار معامله شد . در بازار داخلی ایران هم  عصر امروز قیمت طلا 18 عیار 1 میلیون و 355 هزار و 400 تومان بود که نسبت به روز قبل تقریبا 900 تومان افت کرده بود . 

قیمت سکه هم امروز در محدوده 14 میلیون و 900 هزار تومان معامله شد که نسبت به دیروز تفاوت چندانی نداشت. ارزش ذاتی سکه  امروز 12 میلیون و 917 هزار تومان بود  و حباب سکه در محدوده 15 درصد قرار گرفت. 

تیتر یک
  • تقویم اقتصادی بازارهای جهانی در هفته + جدول

    اقتصادنیوز: این هفته تحلیل‌گران بازارهای جهانی در انتظار انتشار آمار جدید تورم در ایالات متحده هستند تا بر پایه آن…

از دست ندهید
فلای تودی