رمز ارزها همچنان منفی هستند

اتریوم 5 برابر بیت کوین افت کرد!

کدخبر: ۵۱۶۶۶۶
اقتصادنیوز: ارزهای دیجیتال امروز هم منفی هستند. البته فشار فروش سنگینی که ظهر امروز در بازار وجود داشت از بین رفته اما هنوز قیمت ها نسبت به روز گذشته در سطوح پایین تری قرار دارند.
اتریوم 5 برابر بیت کوین افت کرد!

به گزارش اقتصادنیوز ظهر امروز قیمت بیت کوین برای دقایقی کانال 21000 دلار را از دست داد و تا قیمت 20939 دلار افت کرد. اما خیلی زود این افت قیمت جبران شد و قیمت دوباره به کانال 21000 دلار بازگشت.

در حال حاضر هم بیت کوین با نرخ حدود 21250 دلار و با افت قیمت 6 صدم درصدی معامله می شود. بازدهی بیت کوین در یک هفته گذشته منفی 12 درصد بوده است.

ارزش بازار بیت کوین با افت امروز به 406 میلیارد دلار رسیده و ارزش معاملات آن هم رقم 25 میلیارد دلار را نمایش می دهد.

افت ظهر امروز یک بار دیگر نگرانی ها در بازار رمز ارزها را افزایش داد چراکه قیمت ناگهان با یک افت شدید مواجه شد که این افت های بیت کوین اگر ادامه دار شوند، قیمت تا سطوح پایینی افت می کند.

اتریوم کانال 1600 دلار را از دست داد

اتریوم اما امروز نسبت به بیت کوین افت بیشتری دارد. کاهش 3 درصدی اتریوم قیمت آن را به 1570 دلار رسانده. از نظر درصدی، اتریوم امروز 5 برابر بیت کوین افت کرده است. از دست رفتن کانال 1600 دلار برای سرمایه گذاران اتریوم خبر خوبی نیست چراکه با این افت بازدهی هفتگی این آلت کوین به منفی 17 درصد رسیده است.

ظهر امروز که فشار فروش در بازار زیاد شده بود، اتریوم تا نرخ 1535 دلار نیز کاهش یافت.

ارزش بازار اتریوم به 191 میلیارد دلار رسیده و ارزش معاملات آن نیز طی شبانه روز گذشته 16 میلیارد دلار بوده است.

امروز اکثر آلت کوین ها منفی هستند. در فهرست 50 ارز برتر بازار تنها EOS با رشد 4 درصدی، چیلیز با رشد یک درصدی، مونرو و لایت کوین با رشد یک درصدی همراه بوده اند و رنگ سبز دارند. مابقی آلت کوین ها امروز با افت قیمت مواجه بوده اند.

بیشترین کاهش قیمت برای کوانت است که 7 درصد افت کرده و پس از آن فلو، یونی سواپ، اکسی اینفینیتی، اینترنت کامپیوتر و تزوس قرار دارند که بیش 4 الی 5 درصد کاهش قیمت داشته اند. مابقی آلت کوین های منفی هم افتی کمتر از 4 درصد دارند.

در مقیاس هفتگی هم وضعیت آلت کوین ها خوب نیست. نیر پروتکل با افت 26 درصدی در یک هفته، بیشترین کاهش قیمت را داشته. فلو، اکسی اینفینیتی، فایل کوین، دسنترالند، سندباکس، اتریوم کلاسیک، سولانا، تتا نتورک، یونی سواپ، چین لینک، ایپ کوین، آوی، اینترنت کامپیوتر، آوالانچ و OKB همگی بیش از 20 درصد در یک هفته گذشته افت قیمت داشته اند.

البته طی این مدت دو نماد بازدهی مثبت داشته اند که EOS با رشد 19 درصدی و چیلیز با رشد 6 درصدی، نمادهای متفاوت بازار بوده اند.

افت 21 درصدی ارزش معاملات

ارزش بازار ارزهای دیجیتال با افت 1.5 درصدی به 1.01 تریلیون دلار رسیده است. طی شبانه روز گذشته 60 میلیارد دلار معامله در بازار انجام شده که این رقم 21 درصد کمتر از ارزش معاملات دیروز است.

ارزش معاملات دیفای 4 میلیارد دلار و ارزش معاملات استیبل کوین ها 56 میلیارد دلار بوده است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید