گزارش اقتصادنیوز از بازار ارز و طلا؛

قفل بازار دلار شکست/ قیمت سکه صعودی شد

کدخبر: ۵۲۴۲۷۹
اقتصادنیوز: قیمت دلار امروز در تهران و در بازار های همسایه آرایش صعودی به خود گرفت. اسکناس آمریکایی عصر امروز در تهران در محدوده 31 هزار و 700 تومان تا 31 هزار و 800 تومان معامله شد.
قفل بازار دلار شکست/ قیمت سکه صعودی شد

به گزارش اقتصادنیوز ، قفل بازار دلار در پنجمین روز هفته شکست و نرخ دلار بعد از چند روز نوسان در یک محدوده خاص بالاخره آرایش صعودی به خود گرفت.

صعود قیمت دلار در تهران و بازار های همسایه 

قیمت دلار امروز در تهران و در بازار های همسایه بالا رفت. اسکناس آمریکایی عصر امروز در محدوده 31 هزار و 700 تومان  تا 31 هزار و 800 تومان معامله شد.

عده ای از معامله گران می گفتند در صورتی که نرخ دلار در محدوده یاد شده تثبیت شود و در صورتی که بازار ساز با تزریق ارز در بازار مداخله نکند ممکن است نرخ دلار  در آینده  به سمت کانال جدید هم حرکت کند. 

امروز هرات هم از یک مرز مقاومتی عبور کرد و همین امر موجب تقویت قدرت معامله گران افزایشی بازار ارز تهران شد . نرخ دلار هرات امروز از مرز مقاومتی 31 هزار و 200 تومان عبور کرد و بر روی 31 هزار و 400 تومان قرار گرفت.این قیمت در مقایسه با دو روز قبل 300 تومان رشد را نشان می دهد. 

نرخ  دلار  در سلیمانیه امروز به سمت کانال 32 هزار تومان جهش پیدا کرد. هر برگ اسکناس آمریکایی در بازار یاد شده به قیمت 31 هزار و 960 تومان معامله شد که نسبت به 2 روز قبل تقریبا 160 تومان بالاتر بود. 

نرخ برابری درهم به دلار 

قیمت درهم امروز با 8 هزار و 780 تومان معامله شد. نرخ برابری درهم به دلار در محدوده 32 هزار و 248 تومان بدست آمد که بیش از 400 تومان با قیمت نقدی در بازار فاصله را نشان می دهد. 

افت قیمت اونس طلا 

قیمت اونس طلا امروز 1 و نیم دلار عقب نشینی کرد و در محدوده 1628 دلار معامله شد.

صعود قیمت سکه و طلا 

در بازار داخلی ایران هم قیمت هر گرم طلا 18 عیار امروز با 1 میلیون و 313 هزار و 400 تومان معامله شد. این قیمت در مقایسه با دو روز قبل 3 هزار و 700 تومان افزایش را نشان می دهد. 

قیمت سکه هم امروز در محدوده 14 میلیون و 350 هزار تومان مبادله شد که در مقایسه با عصر دو روزقبل بیش از 40 هزار تومان بالاتر بود. 

تیتر یک
  • گزارش حسابرسی شهرداری منطقه ۲ روی میز شورای شهر

    اقتصادنیوز: گزارش حسابرسی از منطقه ۲ شهرداری تهران نشان می دهد که ملک متعلق به شرکت بابک زنجانی طی سال‌های ۹۰ و ۹۱…

کارگزاری مفید