خریدار دلار نایاب شد

کمین دلالان در بازار دلار /پیش بینی قیمت دلار امروز

کدخبر: ۵۲۶۴۸۴
اقتصادنیوز :به نظر می رسد همین امر موجب شده خریدار در بازار نایاب شود. البته عده ای از معامله گران باور دارند برخی از خریدارن برای خرید ارز در نرخ های پایین تر کمین کرده اند و به دنبال فرصت مناسب برای حمله به بازار هستند‌.
کمین دلالان در بازار دلار /پیش بینی قیمت دلار امروز

به گزارش اقتصادنیوز ، بازار ارز تهران در روزهای اخیر در یک وضعیت غیر عادی به سر می برد. از یک سو قطعی اینترنت موجب شده روند معاملات نقدی کُند شود و از سوی دیگر پس لرزه تجمعات همچنان در بازار دلار مشهود است. 

خریدار دلار نایاب شد/کمین در بازار دلار

به نظر می رسد همین امر موجب شده خریدار در بازار نایاب شود. البته عده ای از معامله گران باور دارند برخی از خریدارن برای خرید ارز در نرخ های پایین تر کمین کرده اند و به دنبال فرصت مناسب برای حمله به بازار هستند‌.

نقشه بازار ساز برای کنترل نرخ ارز 

البته در این میان بازارساز با مداخله ارزی سعی دارد که نرخ دلار را کنترل کند.از نگاه برخی بازیگران ارزی، بازارساز چنین حسی را به معامله گران منتقل کرده است  که در کوتاه مدت قصد دارد با عرضه سنگین ارز مانع از اثرگذاری افزایشی های بازار شود. 

کاهش نرخ  دلار در بازار شبانه 

قیمت دلار در معاملات نقدی دیروز تقریبا ۲۰۰ تومان پایین آمد و به نیمه کانال ۳۲ هزار تومان رسید. روند کاهشی نرخ دلار در بازار شبانه هم ادامه پیدا کرد و اسکناس آمریکایی از سطح ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان پایین رفت.

حمله به دلار سلیمانیه /بازار ارز و سکه قفل شد

پیش بینی قیمت دلار امروز 

در شرایط فعلی تحلیلگران ارزی پیش بینی می کنند در صورتی که نرخ دلار در بازار امروز مرز مقاومتی ۳۲ هزار و ۲۰۰ تومان را از دست دهد این امر ممکن است موجب برگشت دلار به کانال 31 هزار تومان هم شود .البته این دسته از فعالان بازار باور دارند اگر بازیگران ارزی بتوانند خط مقاومتی یاد شده را حفظ کنند احتمالا موج نزولی ها کنترل خواهد شد. 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید