حقوق مجردها چقدر افزایش می یابد؟

کدخبر: ۵۲۶۵۹۱
​اقتصادنیوز: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه افزایش حقوق شامل مجردها هم می‌شود، گفت: در صورتی که این لایحه بدون تغییر در مجلس تصویب شد، یک میلیون تومان به حداقل حقوق اضافه می‌شود و خالص دریافتی به ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌رسد.
حقوق مجردها چقدر افزایش می یابد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در توضیح لایحه همسان سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان کشوری و لشکری گفت: هدف دولت این است که حقوق همه حقوق‌بگیران دولتی اعم از شاغلین، بازنشستگان و مستمری بگیران افزایش پیدا کند.

میرتاج الدینی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه این افزایش حقوق شامل مجردها هم می‌شود، گفت: درحال‌حاضر حداقل حقوق ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. در صورتی که این لایحه بدون تغییر در مجلس تصویب شد، یک میلیون تومان به حداقل حقوق اضافه می‌شود و خالص دریافتی به ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌رسد علاوه بر این مبلغی برای حق عائله مندی و حق فرزندان تحت تکفل نیز اضافه می‌شود.

وی افزود: میزان افزایش حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری در لایحه دولت را ۹۰۰ هزار تومان عنوان و اظهار کرد: این لایحه هنوز در کمیسیون برنامه بررسی نشده و ممکن است تغییر کند مثلا عدد ثابت مدنظر دولت به درصد تبدیل شود؛ البته به نظرم پیشنهاد دولت خوب است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید