چه خبر از کدال؟

جدول زمانی پرداخت سود این نمادها در کدال بارگذاری شد

کدخبر: ۵۳۱۶۴۹
نماد های رمپنا، شسپا و نماد سیتا جدول زمانی پرداخت سود را در سامانه کدال بارگذاری کردند. شسپا اعلام کرده سهامدارانی که موفق به دریافت سود خود در سامانه سجام نشدند می تواند از ۸ آبان از طریق شعب بانک تجارت اقدام کنند.
جدول زمانی پرداخت سود این نمادها در کدال بارگذاری شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، نماد کبافق و کحافظ به ترتیب فرصت 10 تا 15 روزه ای داده شد تا دستور العمل پذیرش اوراق بهادار را رعایت کنند.

بانک ملت (وبملت) در سامانه کدال به سوالات مطروحه و ابهامات در خصوص صورت های مالی به سهامداران خود پاسخ داد. نماد کتوسعه علت رشد ۶۱ درصدی درآمدهای عملیاتی خود نسبت به دوره قبل را، افزایش نرخ فروش و مدیریت هزینه ها دانست. نماد پاکشو هم علت رشد ۲/۸ درصدی محصولات خود را ناشی از افزایش نرخ فروش داخلی طبق مجوزهای سازمان حمایت اعلام کرد.

شپنا هم افزایش بیش از ۴۰% نفت خام، نرخ فروش بنزین و نفت و گاز و افزایش ۱۵% نرخ تسعیر ارز نسبت به دوره را دلایل افزایش سود عملیاتی خود دانست. حتاید فروش مجتمع مسکونی شش واحدی ملکی واقع در شهر ساری از طریق مزایده عمومی را منتشر کرده است.

در خصوص زمان بندی پرداخت سود نیز نماد های رمپنا، شسپا و نماد سیتا جدول زمانی پرداخت سود را در سامانه کدال بارگذاری کردند. شسپا اعلام کرده سهامدارانی که موفق به دریافت سود خود در سامانه سجام نشدند می تواند از  ۸ آبان از طریق شعب بانک تجارت اقدام کنند.

در خصوص افزایش سرمایه ها نمادهای تفارس،کیزد، قلرست، شبصیر، شپترو، ولغدر و پدرخش آگهی های خود را ثبت کردند. شپترو هم اعلامیه پذیره نویسی خود را در سامانه کدال منتشر کرده است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید