خریداران سکه در بازار کم شدند

پشت پرده تبدیل سکه به دلار /پیش بینی قیمت سکه

کدخبر: ۵۴۵۸۶۹
به عقیده برخی از تحلیل‌گران با کاهش چشمگیر نرخ ارز سطح انتظارات کاهشی در میان فعالان بازار رشد داشته و به همین سبب تقاضا برای خرید سکه کمتر از قبل شده است
پشت پرده تبدیل سکه به دلار /پیش بینی قیمت سکه

به گزارش اقتصادنیوز ، روز گذشته قیمت سکه دچار نوسانات کاهشی شد. اعلام شد که قیمت سکه امامی به صورت رسمی یک کانال عقب نشینی کرده و به ابتدای مرز ۱۸ میلیون تومان برگشته است اما در ادامه معاملات دوباره وارد کانال ۱۹ میلیون تومان شد که در مقایسه با روز شنبه تقریبا ۳۰۰ هزار تومان کاهش را نشان می دهد.

خریداران دلار غیب شدند /گشت نامحسوس در بازار ارز

خریدار سکه کم شد 

به عقیده برخی از تحلیل‌گران با کاهش چشمگیر نرخ ارز سطح انتظارات کاهشی در میان فعالان بازار رشد داشته و به همین سبب تقاضا برای خرید سکه کمتر از قبل شده است. 

جزئیات پرداخت یارانه به مسافران مترو

همتی تصمیم ارزی جدید دولت را به چالش کشید/ برای جلوگیری از تخریب تولید چه تدبیری دارید؟


 

تبدیل سکه به دلار 

فاصله ارزش ذاتی و نقدی سکه روز یکشنبه با دیگر وارد  کانال ۳ میلیون تومان شد. فعالان بازار معتقدند این خبر خوبی برای معامله گران افزایشی سکه نیست و در صورتی که نرخ دلار نزولی شود احتمال عقبگرد قیمت سکه قوت می گیرد. 

همین موضوع موجب شده برخی بخواهند این فلز گرانبها را به دلار تبدیل کنند.

افزایش فاصله خرید و فروش موجب شده برخی بازیگران خُرد به‌جای فروش سکه به صرافی‌ها، به بازار غیررسمی مراجعه کنند. برخی از آنها نیز در گروه‌های معاملاتی عنوان می‌کردند که حاضرند سکه خود را با دلار تاخت بزنند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی