معامله گران دلار محتاط شدند

پیام هسته ای به بازار دلار /پیش بینی قیمت دلار

کدخبر: ۵۴۶۱۳۵
اقتصادنیوز: برخی از فعالان بازار باور دارند که ترس از فضای انتظامی و تزریق عرضه موجب شده سطح احتیاط بازیگران ارزی بیشتر شود و آنها نظاره گر بازار شوند و کمتر کسی در موقعیت خرید قرار بگیرد.
پیام هسته ای به بازار دلار /پیش بینی قیمت دلار

به گزارش اقتصادنیوز ، در واپسین ساعات معاملات روز گذشته اعلام شد که قیمت دلار رسمی کاهشی شده است.

بازیگران دلار محتاط شدند

 برخی از فعالان بازار باور دارند که ترس از فضای انتظامی و تزریق عرضه موجب شده سطح احتیاط بازیگران ارزی بیشتر شود و آنها  نظاره گر بازار شوند و کمتر کسی در موقعیت خرید قرار بگیرد.

پیام روسی به بازار دلار در ایران

در این میان، برخی معامله‌گران باور دارند که بازار در روز جاری می‌تواند نسبت به اظهارات اولیانوف - نماینده روسیه در سازمان‌‌های بین‌‌المللی در وین - در مسیر نزولی قرار بگیرد.

میخائیل اولیانوف روز دوشنبه در توئیتی نوشته بود: «اخیراً ایران چندین‌بار آمادگی خود را برای به نتیجه رساندن مذاکرات وین درخصوص بازگرداندن برجام تایید و به‌درستی اعلام کرد که توپ در زمین غرب است.»

از نگاه برخی فعالان این اظهارات به معنای این بود که ایران آماده بازگشت به مذاکرات هسته‌ای است و ممکن است بار دیگر مذاکرات از سر گرفته شود و به نتیجه برسد.

این انتظارات می‌تواند حداقل میزان خریدها در بازار ارز را کاهش دهد. با این حال، بخش دیگری از فعالان باور دارند تا زمانی که اتفاق عملی خاصی رخ ندهد، بازار دیگر اظهارنظرها را چندان جدی نخواهد گرفت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید