رصد بازار خودرو؛

خبر بد برای متقاضیان/ فروش فوق العاده سایپا کنسل شد

کدخبر: ۵۵۱۰۶۵
شرکت سایپا در قالب اطلاعیه‌ای از مشتریان بابت اختلال در سایت فروش عذرخواهی کرد و اعلام نمود به‌محض اصلاح ایرادات طرح فروش آغاز می‌شود.
خبر بد برای متقاضیان/ فروش فوق العاده سایپا کنسل شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، مطابق اطلاع‌رسانی شرکت سایپا قرار بود روز گذشته سه‌شنبه 4 بهمن ماه رأس ساعت 14 فروش فوری دو محصول این شرکت آغاز شود، اما از همان ساعات نخست آغاز اجرای این طرح ثبت‌نام برای متقاضیان با مشکلات زیادی همراه شد به‌نحوی که سایت فروش باز نمی‌شد و مدام اخطارهای مختلفی را به متقاضیان اعلام می‌کرد.

پیش فروش بزرگ ایران خودرو ویژه دهه فجر+ شرایط ثبت نام

تشدید این مشکلات و ایرادات سایت باعث شد شرکت سایپا در اطلاعیه‌ای اعلام کند فروش فوری این دو محصول را به ساعت 18 موکول می‌کند، اما متأسفانه از ساعت 18 نیز خبری از اصلاح ایرادات سایت نشد و مردم همچنان برای ثبت‌نام و شرکت در این طرح فروش سرگردان بودند.

جزئیات عرضه اولیه جدید بورس/ فقط این سهامداران حق خرید دارند

در همین ارتباط شرکت سایپا برای دومین بار ساعت فروش فوری محصولات را تغییر داد و اعلام کرد فردا 5 بهمن ماه این طرح آغاز خواهد شد.

در زمان حاضر هنوز ایرادات سایت فروش برطرف نشده است و شرکت سایپا مجبور شده است در قالب اطلاعیه سوم ضمن عذرخواهی از مشتریان به‌دلیل عدم اجرای به‌موقع طرح فروش فوق‌العاده اعلام کند به‌دلیل بهبود برخی موارد سیستمی در سامانه فروش محصولات سایپا این سامانه برای ساعاتی از دسترس خارج شده است،
بدیهی است به‌محض برطرف شدن مشکل مراتب از طریق بخشنامه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تیتر یک
  • نتانیاهو چطور بدون رنجاندن پوتین از نردبان بالا برود؟

    اقتصادنیوز: واشنگتن و اسرائیل نسبت به تهدید ایران کاملاً با هم هم‌نظرند، اما در مورد اقدامات مهارکننده آن توافق ندارند.

کارگزاری مفید