رصد بازار خودرو؛

فروش فوری سایپا بدون افتتاح حساب وکالتی

کدخبر: ۵۵۵۲۷۰
خودروسازی سایپا از امروز طرح فروش فوق العاده را در دستور کار دارد. سایپا برای این دور از طرح فروش خود نیاز به داشتن حساب وکالتی و واریز وجه را برای متقاضیان حذف کرده است.
فروش فوری سایپا بدون افتتاح حساب وکالتی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکو ایران، خودروسازی سایپا از امروز طرح فروش فوق العاده را در دستور کار دارد. غول نارنجی جاده مخصوص در این طرح فروش خود تنها سایپا SE 151 (وانت پراید) را عرضه خواهد کرد. این خودروی تجاری سبک با مبلغ نزدیک به 200 میلیون تومان در دسترس متقاضیان قرار دارد. نکته قابل توجه در این طرح فروش فوق العاده این است که خودروسازی سایپا برای این دور از طرح فروش خود نیاز به داشتن حساب وکالتی و واریز وجه را برای متقاضیان حذف کرده است.

 

سود ۲۰۰ تا ۳۴۰ میلیونی خریداران این خودروها از بورس

 

برداشتن حساب وکالتی از سوی خودروسازی سایپا در حالیست که واریز وجه به حساب وکالتی از سوی سیاست گذار خودرویی به شرکت های خودروساز دیکته شده بود و خودروسازان موظف بودند به منظور شناسایی مشتریان واقعی واریز وجه را به حساب وکالتی را از متقاضیان خود بخواهند.

بنابراین مشتریانی که قصد خرید وانت پراید را دارند می توانند بدون باز کردن حساب وکالتی هم برای خرید این خودروی کار اقدام کنند. این طرح فروش از ساعت 14 روز 25 بهمن ماه سال جاری در دسترس متقاضیان قرار می گیرد. وانت پراید در این طرح فروش تنها با رنگ سفید عرضه می شود و خودروسازان انتخاب رنگی دیگری ندارند. شرایط ثبت نام در این طرح فروش فوق العاده همانند طرح های پیشین خواهد بود.

 

محدودیت کد ملی برای ثبت‌نام‌ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت‌نام یک دستگاه خودرو می‌باشد). حداقل سن متقاضیان خرید خودرو 18 سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودروی حداقل پایه سوم می‌باشند. امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به‌صورت وکالتی وجود ندارد. متقاضی طی 48 ماه گذشته ثبت‌نام و صدور فاکتور خودرو نزد خودروسازان نداشته باشد. امکان ثبت‌نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نمی‌باشد. 

متقاضیان می توانند برای ثبت نام در این طرح فروش به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به‌نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی