عرضه تخفیفی محصولات آبزیان در ۵ نقطه تهران + جزئیات

کدخبر: ۵۵۸۱۵۹
اقتصادنیوز: رئیس سازمان شیلات ایران از عرضه انواع آبزیان اطی ۱۰ روز در اسفندماه با تخفیف خبر داد.
عرضه تخفیفی محصولات آبزیان در ۵ نقطه تهران + جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سید حسین حسینی رئیس سازمان شیلات ایران از برگزاری نمایشگاه تخصصی عرضه محصولات آبزیان به منظور تأمین نیاز مردم در شب عید از تاریخ ۱۸ تا ۲۸ اسفند ماه خبر داد.

آغاز فروش گوشت گرم داخلی + قیمت

وی افزود: در این نمایشگاه محصولات شیلاتی با حذف واسطه‌ها و با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان شیلات ایران اذعان داشت: براساس رایزنی‌های صورت گرفته با تولید کنندگان، محصولات شیلاتی در این نمایشگاه ۱۰ تا ۱۲ درصد کمتر از نرخ بازار به فروش می‌رسد.

به گفته وی، فرهنگ مصرف ماهی در کشور ما به گونه‌ای است که در نیمه نخست سال شاهد کاهش مصرف و نیمه دوم سال شاهد افزایش تقاضا و مصرف هستیم و این تقاضا در شب عید به حداکثر میزان خود می‌رسد.

حسینی بیان داشت: همین امر باعث می‌شود تا شاهد افزایش قیمت‌ها در نیمۀ دوم سال به ویژه شب عید باشیم که در صورت کنترل این امر و ایجاد تعادل در مصرف آبزیان در تمام طول سال این مشکل تا حدود زیادی برطرف می‌شود.

معاون وزیر جهاد کشاورزی بیان داشت: در این راستا، تفاهم‌نامه‌ای با اتحادیه‌های ماهیان سردآبی و گرمابی برای ارائه و فروش آبزیان با قیمت واقعی و ایجاد بازارهای تخصصی عرضه آبزیان داشته‌ایم.

گفتنی است؛ مناطق در نظر گرفته شده برای عرضه آبزیان بوستان ولایت واقع در جنوب تهران، بوستان گفتگو واقع در گیشا، مصلای بزرگ تهران، دریاچه خلیج فارس و بازارچه حکیمیه تهرانپارس است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید