از 15 اسفند؛

ثبت‌نام خرید لاستیک دولتی با قیمت مصوب + لینک ثبت‌نام

کدخبر: ۵۵۹۵۳۹
فروش لاستیک دولتی با قیمت مصوب از روز دوشنبه ۱۵ اسفندماه 1401 آغاز می‌شود.
ثبت‌نام خرید لاستیک دولتی با قیمت مصوب + لینک ثبت‌نام

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سخنگوی وزارت صمت از فروش لاستیک سواری به قیمت مصوب از طریق پلتفرم‌های معرفی‌شده از روز دوشنبه ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۱ خبر داد.​

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت اظهار کرد: از روز دوشنبه ۱۵ اسفند فروش لاستیک سواری به قیمت مصوب از طریق پلتفرم‌های معرفی‌شده انجام می‌شود.

خبر مهم برای متقاضیان ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو

رونمایی از غول جدید ایران خودرو با شمایل خودروهای آمریکایی+ تصاویر

سخنگوی وزارت صمت گفت: متقاضیان تایر از طریق پلتفرم‌های معرفی‌شده در وب‌سایت Tire.iraninanasnaf.ir می‌توانند فروشگاه‌هایی را که تایر با قیمت مصوب می‌فروشند، شناسایی کنند.

سخنگوی وزارت صمت ادامه داد: فروشگاه‌های خرده‌فروشی تایر نیز به میزان ثبت فروش خود در پلتفرمهای مذکور، لاستیک دریافت خواهند کرد.

قالیباف در مورد مزیت این طرح گفت: افزایش نظارت و شفافیت توزیع و فروش لاستیک سواری از طریق این پلتفرم‌ها و با کمک اصناف و مردم، از جمله اهداف این طرح است. همچنین نظارت می‌شود که تایر با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار به فروش برسد.

مشاور وزیر صمت تاکید کرد: در سازوکار جدید، جایگاه و کارکرد عوامل پخش و واحدهای صنفی مطابق گذشته حفظ می‌شود و صرفاً برای افزایش شفافیت در بازار، فرایند فروش این عوامل، در پلتفرم‌های معرفی شده ثبت می‌شود.

تیتر یک
  • تعامل شرکت‌های بزرگ با هوش مصنوعی

    ChatGPT برای نوشتن خودکار ایمیل ها استفاده می شود: سازندگان مایکروسافت، Salesforce و TikTok در حال استفاده از آن هستند.…

از دست ندهید
کارگزاری مفید